امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138099
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسعود اسماعیل بیگی از برگزاری اولین گردهمایی خیرین مشارکت کننده در ساخت صحن حضرت زهرا(س) خبر ...

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسعود اسماعیل بیگی از برگزاری اولین گردهمایی خیرین مشارکت کننده در ساخت صحن حضرت زهرا(س) خبر داد.

وی گفت: این همایش با هدف جذب کمک‌های خیرین در ساخت اثر ارزشمند صحن حضرت زهرا(س) در جوار حرم مطهر علوی و با حضور جمعی از خیران، شخصیت ها، مقامات کشوری و لشکری و مسئولین استان تهران سه شنبه هفته آینده برگزار می شود.

وی افزود: حضور خیل عاشقان ائمه اطهار از ایران و سایر کشورها در ایام خاص و به ویژه اربعین ضرورت ساخت و توسعه حرم‌های مطهر را هرچه بیشتر آشکار کرد و ستاد بازسازی عتبات عالیات برآن است تا با تسریع در اجرای این طرحها در اعتاب مقدسه پاسخگوی نیاز زائران باشد.

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان تهران با اشاره به تلاش‌های این ستاد در زمینه جذب مشارکت های مردمی گفت: ستاد بازسازی استان تهران در تأمین منابع ساخت بزرگترین صحن در جهان اسلام نقش محوری دارد و تاکنون فعالیت‌های گسترده ای را انجام داده که برگزاری این همایش نیز در این راستاست.

اسماعیل بیگی با منحصربه فرد خواندن این صحن در بین بناهای زیارتی اذعان داشت: پس از سال‌ها فرصتی مغتنم برای شیعیان پدید آمده است تا بتوانند ضمن همراهی در تسهیل زیارت زائران و شریک شدن در اجر آن، ارادت قلبی خود را به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت به ویژه بانوی بی نشان حضرت فاطمه(س) ابراز نمایند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها