امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138109
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 201
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با سازمان جوانان هلال احمر گفت: به عنوان یک کارگروه توانستیم امروز بخشی از تفاهم‌نامه هلال احمر با آموزش و پرورش را که به امضای فرهادی رئیس جمعیت هلال احمر و فانی وزیر آموزش و پرورش رسیده بود به اجرا در بیاوریم.

وی ادامه داد: تحرک و پویایی در دولت تدبیر و امید شکل گرفته و خوشحال هستیم که به لطف پروردگار، کارها در حال انجام است.

کفاش با اشاره به پیروزی سپاه اسلام بعد از جنگ احد و شعار مردم که خواستار انتقام بودند، گفت: پیامبر(ص) شعار مردم را تغییر داد و آن روز را روز مرحمت نامید، هلال‌احمر نیز اکنون مجری این تفکر پیامبر(ص) است و امدادرسانی و خدمت به مردم و نجات آنها را سرلوحه کار خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه اصلی‌ترین بستر فعالیت کانون‌های دانش‌آموزی آموزش و پرورش است، گفت: هرچه بر روی جوانان در آموزش و پرورش سرمایه‌گذاری بشود از بین نمی‌رود و این جوانان با آموزش‌هایی که می‌بینند در بزرگسالی به کشور خدمت می‌کنند.

معاون فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: آموزش‌ها می‌تواند دانش‌آموزان ما را تبدیل به یک لشگر در مقابل حوادث کند و این خیلی عالی است دانش‌آموزان در داخل خود مدرسه آموزش ببینند.

وی ادامه داد: من معتقدم که هرچه تعداد تشکل‌ها در مدارس بیشتر شود به نفع نظام خواهد بود چرا که دانش‌آموزان در مدارس فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها