امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۲۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138112
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جشنواره مجسمه های یخی در شهر هاربین در شمال شرقی چین امسال نیز سالهای گذشته با آتش بازی ...

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جشنواره مجسمه های یخی در شهر هاربین در شمال شرقی چین امسال نیز سالهای گذشته با آتش بازی مخصوص در شب سال نوی میلادی افتتاح شد و تاکنون هزاران گردشگر راهی این کشور کرده است.

از ماهها قبل حدود هفت هزار کارگر هنرمند با استفاده از حدود 180 هزار مترمربع یخ و 150 هزار مترمربع برف فشرده در فضایی به مساحت چند هکتار اقدام به ساخت صدها مجسمه یخی کردند که حاصل آن جذب میلیو‌نها گردشگر داخلی و خارجی تا پایان ماه ژانویه به هاربین با دمای 20 درجه زیر صفر به همراه سرو غذاهای سنتی این شهر خواهد بود.

 

جشنواره مجسمه های یخی در شرایطی هزاران گردشگر را راهی چین کرده که این کشور در سال 2013 نزدیک به 440 میلیارد دلار از محل صنعت گردشگری درآمد داشت و با بیشترین میزان رشد در کسب درآمد از محل صنعت گردشگری، در صدر فهرست کشورهای آسیایی میزبان گردشگران قرار دارد، این در حالی است که دولت چین برای جذب 100 میلیون نفر گردشگر در سال 2020 و تبدیل شدن به مقصد نخست گردشگری جهان هدف‌گذاری کرده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها