امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138122
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار فارس، مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه سلام آقای شهردار که اختصاص به نامه‌های ارسالی شهروندان معلولان عزیز به شهردارتهران داشت ...

به گزارش خبرنگار فارس، مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه سلام آقای شهردار که اختصاص به نامه‌های ارسالی شهروندان معلولان عزیز به شهردارتهران داشت با حضور حجت الاسلام و المسلمین میثم امرودی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و دبیران و اعضای کانون معلولان محلات شهر تهران در تالار ایوان شمس برگزار شد.

مدیرکل اداره سلامت شهرداری تهران با بیان اینکه بعد از گذشت چند سال از فعالیت کانون معلولان شهرداری تهران به جرات می‌توانم بگویم که یکی از توانمندترین کانون های 10 گانه محلات این کانون است گفت: کانون معلولان عزیز تهران بیش از ۸ هزار عضو دارد.

محمد گلمکانی افزود: اعضای کانون معلولان عزیز محلات شهر تهران در کنار مسئولین شهری در راه بسترسازی مناسب فضای شهری مسئولین شهرداری تهران را کمک می‌کنند.

مدیرکل اداره سلامت شهرداری تهران با تاکید بر اینکه اعضای کانون معلولان عزیز محلات شهر تهران در کنار اعضای دیگر کانون‌ها نقش فعالی در مدیریت شهری دارد و این برای ما افتخار است.

همچنین در این مراسم معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: قیمت هر کسی به اندازه آن نیتی است که درون هر فرد وجود دارد و قیمت معلولین عزیز بالاتر.

حجت الاسلام و و المسلمین میثم امرودی با اشاره به برگزاری مسابقه سلام آقای شهردار گفت: نامه به شهردار تهران دو بخش دارد که در بخش اول عزیزان به شهردار تهران اعلام می‌کنند که موانع شهری در تهران که گاهاً موانع ۵ سانتیمتری هستند به مانند مانعی بزرگ و حتی مثل دیوار است لذا لازم است که موضوع بستر سازی لازم برای این دسته از عزیزان در دستور کار شهرداری تهران قرار گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین میثم امرودی تصریح کرد: بخش دوم مسابقه سلام آقای شهردار در مورد ساخت و ساز در شهر سالم و مهربان و با محبت است و در این نامه معلول عزیز ما اعلام می کند که چگونه وی می تواند شهر تهران را بسازد.

حجت الاسلام و و المسلمین میثم امرودی تاکید کرد: شهر خوب ساختی است و نه یافتنی.

وی خاطرنشان کرد: باید خودمان شهر تهران را بسازیم و قیمت افراد و نیت افراد برای ساخت تهران و فکر و ایده آنان خیلی والاست.

حجت الاسلام و المسلمین میثم امرودی گفت: معولان عزیز بدانند که چون توانایی بالایی دارند پس می ‌توانند کارهای بزرگی را انجام دهند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه اگر نیت این است که شهرمان را بسازیم باید به هم کمک کنیم افزود: باید با هم یا علی بگوییم و دست بر زانوی خود بگذاریم و شهرمان را با کمک هم بسازیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها