امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۲۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138123
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر مرکز، در نشست شورای امر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر مرکز، در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر اتحادیه‌ها و اصناف استان تهران که صبح امروز با حضور مسئول اتاق اصناف، جانشین اداره اماکن ناجا و معاونان تشکل‌های مردمی و سازمان‌های نظامی و قضایی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد. احمد روزبهانی دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان تهران با تشکر از حضور گسترده اتحادیه‌ها و اصناف در گردهمایی بزرگ آمران به معروف و ناهیان از منکر در هفته احیای امر به معروف گفت: مصمم هستیم که شوراهای امر به معروف و نهی از منکر اتحادیه‌ها و اصناف که امانت دار مردم شهیدپرور و ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند راه‌اندازی و تقویت شوند تا در اجرای فریضتین کارها روان‌تر انجام شود و اتحادیه‌ها فعال‌تر از گذشته عمل کنند.

وی با اشاره به البسه و پوشاکی که دارای نشان‌ها و برچسب‌های غیرمجاز و طراحی و دوخت غیرمتعارف و ضدفرهنگی هستند افزود: با واردکنندگان، تولیدکنندگان و فروشندگان کالاهای قاچاق و ضدفرهنگی که اصرار بر ادامه فعالیت دارند، طبق ضوابط عمل می‌شود. فروشندگان و تولیدکنندگانی که به آثار و نتایج مخرب آن توجه ندارند باید توجه داشته باشند صرف سود نباید موجب تولید و عرضه هرگونه محصول گردد و فروشگاه‌ها نباید در خرید کالاهای قاچاق پیشقدم شوند چراکه سلامت و سعادت آحاد جامعه وظیفه همگان است.

همچنین مصطفی متولیان معاون تشکل‌های مردمی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان تهران با اشاره به کتابچه‌ای با عنوان «رحمت رحیمیه» ویژه اصناف و اتحادیه‌ها که تولید و توزیع شده، تصریح کرد: تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ضامن سلامت و تداوم کار اتحادیه‌ها و اصناف است و آثار و برکات آن را شاهد می‌باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها