امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138142
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وب‌سایت وعی نیوز عراق خبر داد که تروریست‌های داعشی بمب‌های ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وب‌سایت وعی نیوز عراق خبر داد که تروریست‌های داعشی بمب‌های خوشه‌ ای ساخت آمریکا و اسرائیل در اختیار دارند.

الوعی پس از انتشار تصاویری از انفجار بمب‌های خوشه‌ای در سایت‌های داعش و خوشحالی این نیروها از وقوع انفجارها در صحرا این خبر را منتشر کرد و تاکید کرد که چنین بمب‌هایی ساخته اسرائیل و آمریکا هستند.

پیش از این «عواد العوادی» عضو پارلمان عراق با اشاره به اقدام اخیر آمریکا در ارسال سلاح و مواد غذایی به شهرستان «بلد» عراق برای عناصر تروریستی داعش گفت: این اولین بار نیست که نیروی هوایی ایالات متحده و ائتلاف بین‌المللی سلاح و مواد غذایی را به تروریست‌های داعش می رساند بلکه این موضوع در تلعفر، سنجار نیز تکرار شد.

 در همین ارتباط، «مفید البلدوی» شهردار بلد (واقع در 80 کیلومتری شمال بغداد) به خبرنگاران گفته که در روز جمعه گذشته هلیکوپتر «آپاچی» یک بسته با سلاح را به تروریست های محاصره شده در روستای الخضیر رساند. شهردار از دولت مرکزی خواست که تحقیقات در این زمینه فورا آغاز شود.

به گزارش «صدای روسیه»، کمیته دفاع و امنیت مجلس عراق بر اساس «شواهد و اثبات تامین سلاح به شبه نظامیان در شهر بلد»، روز یکشنبه گذشته ایالات متحده را به حمایت از داعش متهم کرد.
انتهای پیام/
 
   

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار