امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138159
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه الوقت در تحلیلی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران از زمان شکل‌

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه الوقت در تحلیلی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران از زمان شکل‌ گیری با شعار وحدت میان مسلمانان علیه صهیونیسم و استکبار شکل گرفته تاکید کرد که صهیونیست‌ها پس از انقلاب گروه‌هایی را با شعارهای دروغین اسلامی برای جنگ با اسلام واقعی وارد عمل کرده‌اند.

الوقت با اشاره به نامگذاری هفته وحدت توسط امام خمینی در سالروز تولد رسول اکرم(ص) تاکید کرد که از نظر بنیانگذار انقلاب ایران کسی که به دنبال اختلاف شیعه و سنی است یا جاهل است و یا به دنبال تفرقه افکنی است.

این پایگاه خبری با بیان اینکه وحدت اسلامی از طریق گفت‌وگوی میان علمای اسلامی محقق خواهد شد، می‌افزاید: گفت‌وگوهای علمی و اعتراف به مشترکات می تواند نشان دهد که تفاوت‌های فقهی آسیبی به وحدت مسلمانان نخواهد زد.

الوقت تصریح می‌کند که وحدت اسلامی بیش از هرچیز باید برای رسیدن به موضع متحد اسلامی تلاش کند و می‌افزاید: نقطه آغاز وحدت شیعه و سنی باید مقابله با دست‌های صهیونیسم برای ایجاد تفرقه باشد که نیاز به عمل مشترک است.

این پایگاه خبری در ادامه با اشاره به مواضع رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در لزوم برخورد با اقدامات تفرقه افکنانه تاکید می‌کند که رهبر انقلاب اسلامی هرگونه اهانت به مقدسات اهل سنت را حرام اعلام کرده اند و در مقابل الازهر تشیع را یکی از مذاهب اسلامی به رسمیت شناخته است که همه این‌ها در راستای وحدت میان مسلمانان و ابزار قدرتشان در عرصه بین المللی است.
انتهای پیام/
   
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها