امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۱۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138184
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 109
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آخرین برنامه «تهران بیست» سه شنبه شب 16 دی ماه روی آنتن رفت و مجری این برنامه با قدردانی از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آخرین برنامه «تهران بیست» سه شنبه شب 16 دی ماه روی آنتن رفت و مجری این برنامه با قدردانی از همراهی 10 ساله مردم و مسئولان، از مخاطبان تهرانی خداحافظی کرد تا برنامه جدید «اقتصاد ایران» جایگزین این برنامه استان محور شود. این برنامه در هفته‌های آغازین به موضوعات مطرح در بودجه کشور می پردازد. در ساختار جدید رسانه ملی ماموریت این شبکه از شبکه تهران به شبکه ای سراسری با اولویت اقتصاد تغییر کرده است.
از دیگر برنامه ریزهای شبکه پنج در فاز اول تغییر برنامه ها، کوتاه شدن برنامه صبحگاهی سلام تهران از 120 دقیقه به 60 دقیقه است تا امکان اطلاع رسانی تازه های اقتصاد کشور در کنداکتور صبحگاهی شبکه پنج فراهم شود.

برنامه‌های «درشهر» و  «در استان» نیز از 8 نوبت در روز از این پس 5 نوبت در روز پخش خواهد شد تا ضمن حفظ ظرفیت اطلاع رسانی تهران برای مردم این استان، فضای لازم را برای پخش میان برنامه های کوتاه اقتصادی در این شبکه فراهم شود.

این تغییرات کنداکتوری جمعه 19 دی همزمان میلاد پر برکت نبی اکرم ( ص) و امام صادق ( ع) در برنامه جمعه تعطیل نیست کلید خواهد خورد و این برنامه که تا پیش از این فقط به کوچه و محله های تهران سر می زد، در ارتباط زنده با 5 استان کشور علاوه بر مردم تهران به همه مردم ایران سلام می‌کند.

از دیگر تغییرات کنداکتوری شبکه پنج،تغییر ساعت پخش سریال این شبکه از ساعت 19 به ساعت 20 شب است تا به این ترتیب بینندگان بیشتری امکان تماشای سریال‌های این شبکه را داشته باشند. سریال «آخرین بازی» به کارگردانی حسین سهیلی زاده از شنبه همین هفته، ساعت 20 و 23 پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها