امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138186
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 101
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدنظام‌الدین امامی فر افزود: مشاوره های ارزنده استاد شیرازی در خصوص تصمیم گیری های مهم در  

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدنظام‌الدین امامی فر افزود: مشاوره های ارزنده استاد شیرازی در خصوص تصمیم گیری های مهم در   شورای سیاست گذاری از جمله  نکاتی است که نشان دهنده حضور مثبت وی در طول مدت همراهی با این دوسالانه بوده است.
اشرف السادات موسوی لر دارای دکترای پژوهش هنر از دانشگاه تربیت مدرس و عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا است که در کارنامه علمی خود علاوه بر تدریس در این حوزه تالیف چندین مقاله معتبر را داراست.

سومین دوسالانه ملی دیوارنگاری شهری شاهدان شهر در این دوره در سه بخش مسابقه شاهدان شهر، بخش پژوهش و مروری بر آثار دیوارنگاری شهری، از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار می شود. هنرمندان در بخش مسابقه این رویداد هنری با موضوع قرار دادن،آیات، اذکار و روایات اسلامی، رویدادهای زندگی حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و یاد و خاطره ایثارگران (شهدا و جانبازان) به دوباره سازی دیوارهای از پیش تعیین شده در شهر تهران می پردازند. علاقمندان جهت دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www.zibasazi.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها