امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138199
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 217
به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی موسوی تهیه کننده مستند«بدون مرز، عشق» در رابطه بامضمون این اثر گفت: ...

به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی موسوی تهیه کننده مستند«بدون مرز، عشق» در رابطه بامضمون این اثر گفت: داستان این فیلم روایتگرزندگی شخصی مبارزان و مجاهدین است که با گروه تکفیری و سلفی داعش به مبارزه می‌پردازند.

وی در رابطه با سختی های تولید این مستند گفت: نکته حائز اهمیت برای ما پرداختن به زندگی این افراد بود که بفهمیم چه کسانی با چه انگیزه ای به مبارزه با این گروه تکفیری پرداختند وبرای چه آرمانی دفاع می‌کنند.

تهیه کننده مستند «عصر جمعه» دررابطه با دغدغه های خود درخصوص فیلمسازی از نوع مستند گفت: خوشبختانه چند کارآخری که انجام داده ایم رابه صورت مستقل ساخته ایم و سعی می کنیم به سمت ساخت آثاری با موضوع وضعیت منطقه ،بیداری اسلامی، اوضاع سیاسی عراق وجنگ نرم برویم.

در ادامه  اکران آثار برگزیده جشنواره عمار از ساعت 15:30 دقیقه پنجشنبه 18 دی ماه مستند«کوثر» با مضمون روایت خبرنگار شبکه الجزیره در سالن کوثر دانشکده پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اکران  خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها