امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138221
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۵
تعداد بازدید: 79
حمید مهاجرانی کارگردان فیلم داستانی کوتاه «به جای من» در پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار گفت: ایده فیلم من از نگاه یک دختر بچه در دوربین ...

حمید مهاجرانی کارگردان فیلم داستانی کوتاه «به جای من» در پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار گفت: ایده فیلم من از نگاه یک دختر بچه در دوربین اسباب بازی و دیدن تصاویر مکه و مدینه تا رسیدن به قدس آمد.

وی افزود: در کار من با ایده گرفتن از آن اسباب بازی معروف، دختربچه در دوربین نگاه می کند و ابتدا با دیدن تصاویر بچه هایی که مثل خودش در صلح و شادابی زندگی می کنند، او را شاد می کند، اما کم کم تصاویر به عکس های کودکان مطلوم غزه در جنگ با اسرائیل تبدیل می‌شود. او در نهایت در عکس آخر، خود را در جنگ و خونریزی می‌بیند.

مهاجرانی خاطرنشان کرد: این فیلم که به مناسبت روز کودک و همزمان با کشتار کودکان بی دفاع غزه ساخته شد، بر این نکته تاکید دارد که شاید این اتفاق برای هرکسی بیافتد. بنابراین باید از مظلوم دفاع کرد.

فیلم کوتاه «به جای من» کاری از موسسه سفیرفیلم است که در پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار به نمایش درآمد. این فیلم کوتاه را می توانید از قسمت زیر مشاهده کنید:انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها