امروز : یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - 2019 December 15
۱۷:۵۱
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138238
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۰
تعداد بازدید: 574
پس از شنیدن پیام امام صادق به شیعیان که توسط مداح اهل بیت برادر میثم مطیعی قرائت شد بخشی از متن خبر رجا نیوز پیرامون انحراف در فرقه ی شیرازی ها که ...

پس از شنیدن پیام امام صادق به شیعیان که توسط مداح اهل بیت برادر میثم مطیعی قرائت شد بخشی از متن خبر رجا نیوز پیرامون انحراف در فرقه ی شیرازی ها که چند دفتر تلویزیونی در لندن دارند را مطالعه کنید تا به خطر شیعه هراسیت وسط این فرقه بیشتر پی ببرید.

“ماهاتیر محمد نخست وزیر سابق مالزی در یک سفر دوره­ای به ایران، از جمهوری اسلامی ایران خواست تا در مالزی برای تبلیغ اسلام و مبارزه با فرقه ضاله بهاییت به آنها کمک کند. چون منشا بهاییت در ایران بود و بهایی­ها یکی از مراکز اصلی شان در مالزی قرار دادشت و از آنجا نیرو می ­گرفتند. اما از حدود چهار سال قبل، به دلیل فعالیت­های جریان شیرازی­ ها در مالزی و مبارزه رسمی با خلفا، به دعوای میان شیعه و سنی چنان دامن زدند که به شعار نویسی­ های خیابانی انجامید و این مساله باعث شد، ماهاتیر محمد که تا دیروز از جمهوری اسلامی دفاع می­ کرد، چند ماه قبل نسبت به خطر گسترش شیعه در مالزی هشدار داد و خواستار مبارزه با شیعیان به عنوان یک فرقه ضاله شد.”

 متن کامل مقاله “چه کسانی چهره تشیع را در جهان مخدوش می‌کنند؟”

تهیه شده در واحد مانیتورینگ مستضعفین MOSTAZAFIN.TV

 

 

 

دانلود

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها