امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13825
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۵۸
تعداد بازدید: 76
سعید احمدی‌شهرکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه تا به این لحظه از جمع 3 هزار و 739 صندوق شورای شهر در تهران، ری و شمیرانات بالغ ...

سعید احمدی‌شهرکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه تا به این لحظه از جمع 3 هزار و 739 صندوق شورای شهر در تهران، ری و شمیرانات بالغ بر 2 هزار صندوق شمارش شده است، اظهار داشت: بیش از 40 هزار نفر نیروی انسانی در شعب اخذ رأی در این دو روز گذشته اقدام به شمارش آراء مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها کرده‌اند.

وی تصریح کرد: ستاد انتخابات شهر تهران به طور منظم و براساس برنامه‌ریزی انجام شده اقدام به شمارش آراء شهروندان تهرانی، ری و شمیرانات در خصوص شورای شهر کرده است که به زودی نتایج آن اعلام می‌شود.

شهرکی بیان داشت: شمارش آراء شورای شهر کار بسیار سنگین و دشواری است به طوری که بالغ بر یک میلیون و 200 هزار تعرفه باید شمارش شود که در هر طرف بالغ بر 20 کاندیدای شورای شهر نوشته شده است.

رئیس ستاد انتخابات شهر تهران خاطر نشان کرد: پیش‌بینی می‌شود تا غروب امروز نتایج شمارش آراء شورای شهر به پایان برسد و افرادی که به عنوان نماینده مردم در پارلمان شهری انتخاب شده‌اند معرفی ‌شوند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار