امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138254
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۷
تعداد بازدید: 148
محمداسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به یادداشت

محمداسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به یادداشت منتشر شده در سایت خبر آنلاین و نفوذ یک جریان در دولت، اظهارداشت:‌ این جریانات، فرصت‌طلبانی هستند که به دنبال فرصتی برای سوءاستفاده می‌گردند که از جمله آن می‌توان به سایت خبر آنلاین اشاره کرد که این مطالب را منتشر کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهارداشت: این افراد و جریانات با اقدامات خود ذات‌شان را نسبت به نیروهای انقلاب نشان می‌دهند اما قطعاً بدانند که راه به جایی نخواهند برد و مردم به خوبی می‌دانند که نیروهای سپاه افرادی متعهد و دلسوز هستند.

کوثری خاطرنشان کرد: مردم به خوبی می‌دانند که چه کسانی به معنای واقعی کلمه خدمت می‌کنند و چه کسانی فقط حرف می‌زنند و یا حتی خیانت می‌کنند.

وی در پایان گفت: قطعا و یقینا اینگونه نیست که این اقدامات بی پاسخ بماند و پاسخ لازم به آنها داده خواهد شد اما بهتر این است که دستگاه‌های امنیتی و قوه قضائیه به این مسئله هر چه سریعتر رسیدگی کنند تا افراد دیگری جرأت نکنند این قبیل حرف‌های بی ربط را برای ایجاد فتنه‌ دیگری مطرح کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار