امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138266
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 141
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، محمدحسین قاسمی عصر امروز در نشست خبری در منطقه تجاری گردشگری سپاد با بیان اینکه زنده بودن آثار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، محمدحسین قاسمی عصر امروز در نشست خبری در منطقه تجاری گردشگری سپاد با بیان اینکه زنده بودن آثار سینمایی بستگی به مخاطب دارد اظهار کرد: سینما باید چرخه اقتصادی داشته باشد و این چرخه باید حفظ شود.

وی با انتقاد از عدم حمایت از شیار 143 عنوان کرد: متاسفانه در گذشته حمایت‌های کافی از این فیلم صورت نگرفت و شیار 143 ابتدا قرار بود در عید نوروز اکران شود اما به دلیل همزمانی با چند فیلم دیگر نظیر فیلم «چ» اکران این فیلم عقب افتاد و در سردترین زمان سینمای کشور اکران شد اما خوشبختانه استقبال مردم از این فیلم تاکنون خوب بوده است.

تهیه‌کننده فیلم شیار 143 ادامه داد: متاسفانه بنیاد فارابی حمایت‌های لازم را از این فیلم نکرد و شهرک سینمایی نیز به این فیلم داده نشد.

قاسمی با بیان اینکه در شورای صنفی مقرر شده اکران شیار 143 متوقف شود گفت: ما می‌توانیم این فیلم را تا اواخر بهمن در سینماهای کشور اکران کنیم.

وی تصریح کرد: هفته آینده شورای صنفی جلسه‌ای تشکیل می‌دهد و در آنجا اگر توقف اکران تصویب شد موضوعاتی را در این رابطه مطرح می‌کنم.

انتهای پیام/3138/ط20/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار