امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138270
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، غلامعلی حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه همایش همگرایی اصولگرایان درباره ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، غلامعلی حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه همایش همگرایی اصولگرایان درباره جریان نفوذی که سعی دارد برای دولت ایجاد حاشیه کند به خبرنگار فارس، گفت: بنده احتیاجی نمی‌بینم که برای اداره کشور هر روز یک حرف بزنیم یا مطلبی بنویسیم که باعث بگو مگو و تشویش اذهان عمومی شود و وقت مردم به مناقشه برود لذا معتقدم مراد رهبر معظم انقلاب از پرهیز کردن از حاشیه‌سازها همین امر بوده است.

حدادعادل درباره حاشیه‌سازی این جریان نفوذی برای دولت، خاطرنشان کرد: بدیهی است کسانی می‌خواهند با ایجاد حاشیه و مزاحمت، متن را تحت شعاع قرار دهند.

نماینده مردم تهران در مجلس درباره صحبت رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه آرمان ما ربطی به سانتریفیوژ ندارد، به یکی دیگر از خبرنگاران پاسخ داد: تحلیل هر کسی مبتنی بر مبنای فکری اوست.

وی درباره اینکه چرا اصولگرایان همایش انتخاباتی زودهنگام برگزار می‌کنند، اظهارداشت: ما بر روی اصول تأکید داریم و به وحدت دعوت می‌کنیم از این رو نمی‌خواهیم فهرست بدهیم و این اقدامات در واقع به عنوان مقدمات است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فکر نمی‌کنید جلسات همگرایی زود برگزار شده است، گفت:‌ ما بر روی اصول تأکید می‌کنیم و همه را به وحدت دعوت می‌کنیم بنابراین فعلا نمی‌خواهیم لیست بدهیم و این نشست‌ها مقدمه کار است.

حدادعادل در مورد احتمال حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس دهم اظهار بی‌اطلاعی کرد و در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه گفته می‌شود آقای جلیلی در مقابل لاریجانی برای انتخابات آینده قرار دارد، گفت:‌ همانطور که گفتم من نگرانی‌ام به دلیل همین شایعه‌سازی‌ها و حاشیه‌سازی‌ها است چرا که کشور را به همان سال 76 تا 84 می‌برند که در این صورت سبب دلزدگی مردم از جریان موجود می‌شود.

رئیس فراکسیون اصولگرایان در پاسخ به این پرسش که شما امروز در سخنان‌تان گفتید هدف ما باید پیروزی جریان اصولگرا باشد نه یک تشکل خاص آیا تشکل مدنظر شما همان تشکل پایداری است، گفت:‌ خطاب من به همه تشکل‌ها و همه احزاب است و خطاب من هیچ تشکل خاصی نیست.

وی در پاسخ به پرسشی بر این اساس که مسائل امروز در مورد جریان اصولگرایی آیا شامل احمدی‌نژاد هم می شود یا خیر، گفت:‌اول باید دید آقای احمدی‌نژاد اصولگرا است یا خیر، آیا شما تا به حال شنیده‌اید که آقای احمدی‌نژاد بگوید من اصولگرا هستم.

حدادعادل در واکنش به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه اما جریان اصولگرا با تمام وجود در سال 84 و 88 از احمدی‌نژاد حمایت کرد گفت:‌ بله حمایت کردند و مخالفت هم کردند چرا که وقتی دیدیم رفتارش متفاوت شده به مخالفت با وی پرداختیم. از همه منتقدتر من بودم که در قضیه ریاست مجلس اگر موافق بودم آن مخالفت‌ها با من نمی‌شد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار