امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138282
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری عصر امروز پنجشنبه در نشست تخصصی نقش ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری عصر امروز پنجشنبه در نشست تخصصی نقش احزاب کشورهای اسلامی در وحدت امت اسلامی در هتل استقلال تهران اظهارداشت: ایران امروز به جزیره ثبات منطقه تبدیل شده است.

وی افزود: دشمن به نقاط مشترک وحدت بین مسلمانان پی برده است و تلاش می‌کنند که این رمز را خنثی کند بنابراین با هجوم به اعتقادات جهان در پی پیاده کردن اهداف شوم خود است.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری همچنین یادآورشد: امروز دشمنان ما در تحریک مذاهب مختلف اسلامی نقش روشنی دارند که با کمال تأسف هیچ منطقه‌ای از اسلام مصون از کارهای خبیثانه آنان نیست.

باهنر خاطرنشان کرد: احزاب اسلامی در بیداری اسلامی و روشنگری در مقابل اقدامات شوم دشمنان نقش تعیین‌کننده‌ای دارند.

وی با بیان اینکه باید به این نقطه برسیم که مذاهب مختلف اسلامی همه امت واحده اسلامی را تشکیل می دهند، گفت:‌ زمانی رهبران صهیونیست می‌گفتند که پایتخت تمام کشورهای اسلامی در تیررس ماست اما امروز مجاهدات فلسطینی ما می‌گویند تمام نقاط اسرائیل در تیررس ما قرار دارد.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری موفقیت رزمندگان اسلامی در تسلط کامل برای هرگونه برای پاسخ به هرگونه تهدید صهیونیست‌ها را به دلیل وحدت نسبی بین مسلمانان عنوان و خاطرنشان کرد:‌ ما باید امروز به عنوان رهبران احزاب اسلامی با هم عهد ببندیم که هر صدای تفرقه‌آمیزی را محکوم کنیم.

به اعتقاد باهنر شیعیان نیز امروز گرفتار صداهای تفرقه‌آمیز شدند که برخی‌ها با استفاده از بوق‌های صهیونیستی انگلیسی و پنهان شدن در لوای شیعه به مذاهب دیگر اسلامی توهین می‌کنند که ما همین جا آن را محکوم می‌کنیم.

وی ادامه داد: اگر امروز جهان اسلام با وحدت نسبی خود پیش برود مسیر پیروزی را با مجاهدت و مبارزه خود طی خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار