امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138293
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 42
محمد فاضل، مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به این پرسش که ...

محمد فاضل، مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به این پرسش که « آیا آموزش و پرورش موافق حذف قانون متعهدین به خدمت دانشگاه فرهنگیان است؟»، اظهار داشت: در آینده خیلی نزدیک در تمامی زمینه‌ها یک کنفرانس خبری با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش به شدت دنبال این است که منافع معلمان را در این زمینه ببیند و آنچه به نفع همکاران است را عمل کند، ادامه داد: علی‌رغم اینکه خیلی کارها در آموزش و پرورش انجام می‌شود، خیلی هم مایل به خبری شدن نیستیم.

مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش با اشاره به مواضع کنونی وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر وزیر آموزش و پرورش سکوت خبری می‌کند به دنبال شأنیت معلمان است؛ در پیگیری‌ها و مطالبات، وزیر آموزش و پرورش با جدیت به دنبال این موضوعات است.

وی در خاتمه تصریح کرد: در کنفرانس خبری که وزیر آموزش و پرورش در آینده نزدیک خواهد داشت، درباره موضوع متعهدین به خدمت دانشگاه فرهنگیان نیز بحث خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها