امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138301
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیمین حسن‌زاده معاون وزیر اطلاعات و فرهنگ جمهوری اسلامی افغانستان در امور ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیمین حسن‌زاده معاون وزیر اطلاعات و فرهنگ جمهوری اسلامی افغانستان در امور نشریات این کشور به همراه یک هیأت رسانه‌ای از کشور افغانستان از مدارس افاغنه در جنوب استان تهران بازدید کرد.
منطقه «کهریزک و شورآباد» از مناطق مهاجرپذیری هستند که بیشترین مهاجران آن را افغان‌ها تشکیل می‌دهند و در این مناطق تعداد زیادی افاغنه که به هر علتی به کشورمان مهاجرت کرده‌اند، مشغول زندگی هستند.

هیأت رسانه‌ای کشور افغانستان از منطقه شورآباد که یک مدرسه ابتدایی پسرانه و یک مدرسه ابتدایی دخترانه که مخصوص تحصیل کودکان افغان بود، بازدید کرد.

مدرسه پسرانه سید احمد خمینی و مجتمع تحصیلی دخترانه یاران مهدی(عج) که در جوار یکدیگر قرار داشتند از مدارس دولتی هستند که زیر نظر آموزش و پرورش کهریزک و به طور کلی زیر مجموعه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران هستند.

سیمین حسن‌زاده نماینده دولت افغانستان در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از وضعیت خوب تحصیلی کودکان افغان، بر روند ادامه تحصیل دانش‌آموزان افغان تأکید کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها