امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138306
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدعلی محمدیان معلم فداکار مریوانی که با تراشیدن موی سر خود و همدردی ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدعلی محمدیان معلم فداکار مریوانی که با تراشیدن موی سر خود و همدردی با دانش آموز بیمارش نقش برجسته‌ای در تربیت دانش آموزان داشته است، در همایش جلوه‌های معلمی که هم‌اکنون در سالن غدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال برگزاری است، گفت: من و دانش‌آموزانم تصمیم گرفتیم با تراشیدن موی سر با یکی از دانش آموزان کلاس همدل باشیم که این حرکت تأثیر بسیار زیادی گذاشت، چرا که او را درک کردیم.
وی ادامه داد:‌معتقدم بزرگترین یادگیری، درک کردن و همدلی با دانش آموزان است، یعنی احساسات و دردهایشان را بشناسیم و با آنها همنوا شویم.
این معلم فداکار با بیان اینکه تلاش می‌کنیم کارهایمان را با عشق و علاقه به اتمام برسانیم، گفت: ما دغدغه‌هایی داریم اما عشق و علاقه به وطن‌مان و دانش آموزان باعث می‌شود که از خیلی از مسائل چشم‌پوشی کنیم.
وی اظهار امیدواری کرد که جشنواره جلوه‌های معلمی تداوم داشته باشد و گفت:‌ امیدوارم معلمان ایثارگر و معلمانی که شناخته شده نیستند در خلال این جشنواره‌ها شناسایی و تشویق شوند و بسیاری از معلمان در این راستا قدم بردارند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها