امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138319
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 34
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ منابع آگاه مصری تأکید کردند که تعدادی از وزرای دولت «ابراهیم محلب» ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ منابع آگاه مصری تأکید کردند که تعدادی از وزرای دولت «ابراهیم محلب» نخست وزیر مصر به دلیل ناکار آمدی تا پیش از پایان ماه جاری میلادی برکنار خواهند شد.

روزنامه الوطن مصر اعلام کرد که تا هفته دیگر نیز دست کم 40 درصد از استانداران این کشور برکنار خواهند شد.

این منبع که نخواست نامش فاش شود اعلام کرد که این تغییر در وزارت دادگستری و وزارت برق و چند وزارت خانه دیگر که هنوز نام آنها منتشر نشده، صورت خواهد گرفت.

بر اساس این خبر کمیته ویژه‌ای از سوی شورای وزیران انتخاب شده تا وضعیت دستاوردهای کابینه را ارزش گذاری کند و نتیجه  آن را به «عبدالفتاح السیسی»رئیس جمهور مصر تحویل دهد.

در راستای تغییراتی که در مصر ایجاد می‌شود، هفته آینده فهرستی از 40 درصد استاندارانی که با ید جانشین استانداران قبلی در مصر شوند به رئیس جمهور این کشور تقدیم خواهد شد که میانگین سنی افراد انتخاب شده کاهش پیدا کرده است.

به نظر می‌رسد دولت مصر تلاش می‌کند پیش از سر رسیدن سالگرد انقلاب این کشور در 25 ژانویه که منجر به سقوط «حسنی مبارک» شد تمام شکست‌ها و ناکارآمدی‌های خود در طول یک سال گذشته را بر گردن چند وزیر و استاندار بیاندازد.

انتهای پیام/ب

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها