امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138343
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 49
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانس خبری خود از مقامات عربستان خواست که حکم شلاق «

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانس خبری خود از مقامات عربستان خواست که حکم شلاق « ریف بداوی» فعال سیاسی در ملا عام را متوقف کند.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره حمله روز گذشته به پاریس هم گفت: «ما همکاری بلندمدتی با فرانسه در مسائل امنیتی داریم و هرگونه اطلاعات و یا کمکی که آنها بخواهند در اختیار آنها قرار خواهیم داد».

وی همچنین گفت که جان کری روز گذشته با لوران فابیوس تماس تلفنی داشت و همدردی خود را اعلام کرد و همچنین تاکید کرد که آمریکا آماده هرگونه کمکی است».

سخنگوی دستگاه دیپلماسی آمریکا در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا فقط یک دور آزادی زندانیان کوبایی در راستای توافقات دو کشور وجود دارد، گفت: «این موضوع(یک بار بودن آزاید زندانیان) یک فرض دقیق است».

وی همچنین خبر داد که رابرتا جاکوبسن معاون وزیر خارجه آمریکا در امور آمریکای لاتین 21 و 22 ژانویه برای شرکت در نشست مهاجرت به هاوانا می‌رود. به گفته سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، این مقام ارشد در سفر به پایتخت کوبا با مقامات این کشور درباره ازسرگیری روابط دیپلماتیک هم گفتگو خواهد داشت.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش درباره موضوع فلسطین و حماس مدعی شد: «مواضع ما در قبال حماس تغییر نکرده است. این یک گروه تروریستی است که همچنان درگیر فعالیت تروریستی است».

مقام ارشد آمریکایی همچنین افزود: «ما همچنان نگرانیهای خود را درباره روابط بین حماس و ترکیه مطرح کرده و می‌کنیم».

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار