امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138346
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 20
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از آسوشیتدپرس، مارتین دمپسی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا گفت که اقدامات ایران در ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از آسوشیتدپرس، مارتین دمپسی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا گفت که اقدامات ایران در عراق تا کنون تهدیدی برای آمریکا نبوده است.

وی امروز پنج شنبه گفت: واشنگتن به دنبال راههایی برای افزایش کمک به نیروهای امنیتی عراق از جمله کمک به راههایی برای مقابله با بمبهای کنار جاده ای است.

دمپسی که بعد از دیدار یک ساعته خود با بنی گانتز رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل با خبرنگاران صحبت میکرد افزود: ما با ارتش عراق و رهبران غیرنظامی همکاری میکنیم تا آنها بتوانند برای اقدامات تهاجمی علیه نیروهای داعش اماده شوند. زمانی که آنها آماده شدند نه تنها نیاز به عملیاتهایی برای بازپس گیری مناطق سرزمینشان دارند بلکه نیاز به کمکهایی برای کمک اسناندوستانه و بازسازی کشورشان نیز دارند.

وی در عین حال تاکید کرد که نیروهای ائتلاف فشار خود را به نیروهای داعش حفظ خواهد کرد.

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در پاسخ به سوالی درباره اقدامات ایران در عراق و حملات هوایی این کشور گفت: رهبران عراق ما را درباره فعالیتهای ایران علیه داعش مطلع میکنند. اقدامات ایران تاکنون تهدیدی برای ما نبوده است اما اگر این شرایط تغییر کند ایالات متحده نیز تغییراتی در رویکرد نظامی خود خواهد داد.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها