امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138355
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 183
به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مستند «نازیسم» برای نخستین بار امروز 18 دی ماه، در آخرین روز از پنجمین ...

به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مستند «نازیسم» برای نخستین بار امروز 18 دی ماه، در آخرین روز از پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار اکران خواهد شد.

«نازیسم» به کارگردانی امیرحسین خلیلی و تهیه شده در مرکز سفیرفیلم، با بررسی وضعیت آب در یکی از روستاهای کشور، در پی آن است تا به شکلی غیرمستقیم حقانیت نظریه پیشرفت با عدالت را اثبات کند و عواقب پیشرفت منهای عدالت را به همگان گوشزد نماید.

این مستند 15 دقیقه ای نمایشی از استفاده نادرست از آب در یک روستا و تبعات اجتماعی آن است. روستای نازی که سال‌ها پیش از نعمت آب فراوان برخوردار بوده است، این روزها با پیدایش یک مزرعه در کنار خود شاهد خشک شدن چشمه اش است و با مهاجرت اهالی و فقر مردم روبرو شده است.

طبق اعلام دبیرخانه پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار «نازیسم» توانسته نامزد دریافت فانوس بخش اقتصاد مقاومتی این دوره از جشنواره عمار شود.

این مستند امروز ساعت 18 دی ماه، ساعت 16:45 در سالن شماره 1 سینما فلسطین، محل برگزاری پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار اکران می شود.

آنونسی از این فیلم را می توانید از بخش زیر مشاهده کنید:انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها