امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138358
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 182
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته در دیدار با «مهرزاد بندری» جانباز 50 درصد و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته در دیدار با «مهرزاد بندری» جانباز 50 درصد و شیمیایی هشت سال دفاع مقدس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این مطلب گفت: فداکاران هشت سال دفاع مقدس با جانفشانی های خود در برابر دشمن به دفاع از سرزمین، ناموس و دین کشورمان برخاستند و تمامی ملت و مسوولان در برابر این عزیزان مدیون هستند.

وی افزود: تلاش می‌کنیم تا در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مشکلات جانبازان و ایثارگران این وزارتخانه رسیدگی کنیم و هر کمکی که در توانمان است را به کار خواهیم گرفت.

جنتی خطاب به همسر این جانباز شیمیایی هشت سال دفاع مقدس گفت: همسر شما در طول این سال ها درد و رنج بسیاری دیده اند و بدون شک شما نیز در ثواب و اجر ایشان بی نصیب نخواهید بود و خداوند متعال به طور قطع اجر و پاداش صبر و شکیبایی شما را خواهد داد.

در بخشی از این دیدار سعید الفتی مشاور وزیر در امور ایثارگران با ارایه گزارشی از برخی مشکلات مالی، درمانی و مسکن  جانبازان و ایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جانبازان و ایثارگران فداکار کشورمان از ذخیره های نظام جمهوری اسلامی ایران هستند که در هشت سال دفاع مقدس با جانفشانی های خود وظیفه بزرگی را بر گردن همه ما و ملت شریفمان نهاده اند.

وی افزود: دفتر امور ایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه دارد تا جای امکان به بررسی و رسیدگی به مشکلات مالی، مسکن و.... این عزیزان بپردازد.

در ادامه مهرزاد بندری جانباز 50 درصدی و شیمیایی هشت سال دفاع مقدش با بیان خاطره ای از چگونگی جانباز شدنش خواهان رسیدگی به مشکلات جانبازان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

وی گفت: ما برای دفاع از جان و مال و ناموس کشورمان همچنان آمادگی داریم تا در خط مقدم حضور پیدا کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها