امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138369
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۱۶
تعداد بازدید: 244
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جلسه شورایعالی انقلاب فرهنگی قرار بود سه شنبه برای تائید روسای دانشگاه‌ها ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جلسه شورایعالی انقلاب فرهنگی قرار بود سه شنبه برای تائید روسای دانشگاه‌ها برگزار شود ولی هفته گذشته باز هم این جلسه برگزار نشد تا روسای دانشگاه‌ها همچنان در انتظار تائید باشند.
* شماره هفتم «سرآمد» توسط بنیاد ملی نخبگان منتشر شد
شماره هفتم «سرآمد» نگاه ویژه‌ای به پدیده تازه معرفی شده «استارتاپ ویکند» دارد.

سرمقاله این شماره نیز به مردی اختصاص دارد که داعش را له کرد. سردار «قاسم سلیمانی» که این روزها همه جای دنیا درباره‌اش حرف می زنند.

پرویز کرمی سردبیر «سرآمد» با تیتر «چند سر و گردن بالاتر از زندگی روزمره» به نخبگی این رزمنده ارشد ایرانی و فرمانده سپاه قدس پرداخته و نکات قابل توجهی را در این میان آشکار کرده است: «ما ممنون سلیمانی و امثال سلیمانی هستیم اما واقعیت این است که سلیمانی هم ممنون و مدیون انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و شرایطی است که به او اجازه داد تا جوهر خویش را آشکار کند و قدرت خود را به دنیا نشان دهد.»
* رونمایی از چند محصول فرهنگی
نخستین قرآن خطی شکسته نستعلیق تمام تذهیب جهان اسلام در همایش معاونان فرهنگی دانشگاه آزاد با حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد و میرزاده رئیس دانشگاه آزاد رونمایی شد. این قرآن خطی به خط حسن سرپرست است.
همچنین فرهنگنامه هنر، ادب و آیین در 8 مجلد به همت محمد زمانی رونمایی شد.
رونمایی اطلس مساجد دانشگاه آزاد و دو تمبر مربوط به این دانشگاه نیز امروز صورت گرفت.
* انتصابات آموزش عالی
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، در حکمی محمود شیخ زین الدین را به عنوان رئیس سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران منصوب کرد.
حجت الاسلام روحانی رئیس شورایعالی انقلاب فرهنگی با ابلاغ مصوبه این شورا، حسین‌زاده لطفی را به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز منصوب کرد.
رئیس دانشگاه آزاد در احکامی جداگانه 10 سرپرست واحدهای این دانشگاه را در سمت‌های خود ابقا و رئیس واحد بوشهر و سرپرستان واحد گرمی و محلات را منصوب کرد.
حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد در این احکام، محمدرضا یوسفی به عنوان سرپرست واحد بهبهان، ابوالقاسم میرحسینی به عنوان سرپرست واحد میبد، قاسم کریمی به عنوان سرپرست واحد دلوار، کاظم شریعت‌نیا به عنوان سرپرست واحد آزادشهر و حسن اکبری به عنوان سرپرست واحد دلیجان را در سمت‌های خود ابقا کرد.
همچنین محمود دهقانی اشکذری به عنوان سرپرست واحد اشکذر، حسین‌علی لازمی سخویدی به عنوان سرپرست واحد بافق، عباس علوی‌راد به عنوان سرپرست واحد ابرکوه، علی‌اصغر محمدی به عنوان سرپرست واحد بردسکن و محمدرضا جواهری تفتی به عنوان سرپرست واحد تفت با حکم میرزاده در سمت‌های خود ابقا شدند.
وی به استناد مصوبه جلسه 751 مورخ 11 شهریور 93 شورای انقلاب فرهنگی و ابلاغیه شماره 12017/93/دش مورخ 10 آذر 93 ریاست شورای انقلاب فرهنگی، یوسف قیصری را نیز به عنوان رئیس واحد بوشهر دانشگاه آزاد منصوب کرد.
رئیس دانشگاه آزاد، محمد فیضی زنگیر و بهرام عابدی را هم به عنوان سرپرستان واحد گرمی و محلات دانشگاه آزاد منصوب و از خدمات روسای قبلی قدردانی و تشکر کرد.
علی‌اصغر رستمی ابوسعیدی نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت امنای استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان نیز در حکمی حمید سرحدی را به صورت موقت منصوب و تا 3 ماه دیگر تمامی امور واحد بم را به وی سپرد.
رئیس بنیاد ملی نخبگان در حکمی آریا الستی را به سمت معاون فرهنگی بنیاد ملی نخبگان منصوب کرد.
سرپرست دانشگاه تهران در حکمی غلامعباس اکبری را به عنوان رئیس پردیس ابوریحان این دانشگاه منصوب کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار