امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138378
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۲
تعداد بازدید: 37
محمود علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص آخرین وضعیت دادگاه مهدی هاشمی و زمان جلسه بعدی ...

محمود علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص آخرین وضعیت دادگاه مهدی هاشمی و زمان جلسه بعدی دادگاه گفت: ختم رسیدگی اعلام نشده اما تنفس اعلام کرده‌اند تا یکسری تحقیقات، استعلام و کارهای کارشناسی را انجام دهند.

وی افزود: ما برای ارائه لایحه آخرین دفاعیات خود منتظر اعلام دادگاه هستیم اما تا این لحظه چیزی به ما اعلام نشده است.

وکیل مهدی هاشمی با اشاره به اینکه ممکن است بعضی از مواردی که در طول این جلسات مطرح شده نیاز به ادامه رسیدگی داشته باشد، تصریح کرد: ممکن است قاضی تشخیص دهد دادگاه چند جلسه دیگر هم ادامه داشته باشد اما تا این مقطع، دفاع ما به اتمام رسیده است.

علیزاده طباطبایی در پاسخ به این سؤال که آیا پاسخ شما به حمید رسایی در صحن مجلس قرائت شده است یا خیر، گفت: ما پاسخ را به مجلس ارسال کردیم، روز سه شنبه با ما تماس گرفتند و گفتند که یک نامه دارید.

وی افزود: ما آدرس داده‌ایم اما هنوز نامه‌ای نرسیده، باید ببینیم متن نامه چه بوده است.

وکیل مهدی هاشمی همچنین در خصوص شکایت موکل خود از کاوه اشتهاردی، اظهار داشت: پرونده شکایت ما در شعبه دوم بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه مطرح است و به احتمال زیاد کاوه اشتهاردی این هفته به دادسرا احضار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها