امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138399
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۲
تعداد بازدید: 193
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد مردم آمریکا اعتماد اندکی به این موضوع دارند که ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد مردم آمریکا اعتماد اندکی به این موضوع دارند که آمریکا می& zwnj;تواند به نیروهای تروریست داعش غلبه کرده و جلوی بازگشت آنها را بگیرد.

بر اساس نتایج نظرسنجی دانشگاه مریلند، از میان هر ۵ نفر آمریکایی تنها یک نفر معتقدند که این کشور می‌تواند بر داعش غلبه  کرده و جلوی بازگشت مجدد آنها به صحنه را بگیرد.

۵۶ درصد از مردم آمریکا البته گفته‌اند که ارتش آمریکا می‌تواند گروه داعش را در کوتاه مدت متلاشی کند اما آنها پیش‌بینی می‌کنند که تروریست‌ها بار دیگر به صحنه بازخواهند گشت.

یافته دیگر نظرسنجی دانشگاه مریلند این است که بسیاری از مردم آمریکا اکنون گروه داعش را بزرگترین تهدید علیه منافع آمریکا می‌دانند. با این حال، ۷۵ درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی مخالفت خود را با اعزام نیروهای زمینی آمریکا به عراق در صورت عدم موفقیت حملات هوایی اعلام کرده‌اند.

دو سوم افراد شرکت‌کننده هم گفته‌اند اعتماد اندکی دارند به اینکه مخالفان بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه بتواننند حتی در صورت کمک‌های بیشتر جامعه بین‌المللی وی را از قدرت خلع کنند. شرکت‌کنندگان گفته‌اند مخالفان سوریه ضعیف و درگیر اختلاف هستند.

انتهیا پیام/ا.

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار