امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138403
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۲
تعداد بازدید: 192
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز، آیت‌الله احمد جنتی پیش ‌از ظهر امروز در همایش بزرگ ولایت‌مداران استان فارس که ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز، آیت‌الله احمد جنتی پیش ‌از ظهر امروز در همایش بزرگ ولایت‌مداران استان فارس که به‌ مناسبت میلاد مسعود نبی مکرم اسلام برگزار شد، اظهار داشت: دشمن به‌فکر این است که در آینده رهبری انتخاب شود که مورد قبول او باشد چرا که برای 10، 20، 50 و 200 سال آینده برنامه دارد که با کمک الهی تاکنون به اهداف شوم خود در این مورد نرسیده است.
وی با اشاره به زمان رحلت بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) تصریح کرد: در آن زمان برخی به‌دنبال شورای رهبری بودند اما همگان به این مهم رسیدند که با انتخاب رهبری جامع‌الشرایط وحدت و انسجام نظام اسلامی محفوظ می‌ماند و خدای منان کمک کرد تا سرانجام مقام معظم رهبری انتخاب شدند.
دبیر شورای نگهبان قانون اساسی اضافه کرد: رهبر باید چهره‌ای باشد که از نظر تقوا مورد قبول مردم، از نظر علمی قابل قبول حوزه‌های علمیه و از نظر سیاسی نبض سیاست دنیا در دستش باشد تا بتواند وحدت را حفظ کرده و با شجاعت تمام با توپ و تشر دشمن درجا نزند.
وی با بیان اینکه برخی از همان ابتدای پیروزی انقلاب در فکر ارتباط با آمریکا بوده‌اند گفت: تاریخ نشان داده که آمریکایی‌ها همیشه به منافع خود می‌اندیشند، آن‌ها با مردم، دولت و رهبری طرف هستند که اسلام را مقتدر می‌خواهند و با اسلام ضعیف مخالفتی ندارند.
آیت‌الله جنتی ادامه داد: دشمن می‌داند که اگر ایمان و اعتقادات مردم را ضعیف کند به تمام اهداف خود می‌رسد و آنگاه می‌خواهد که از فناوری هسته‌ای چشم‌پوشی کنیم.
وی در ادامه افزود: دشمن با مواضع قاطع و انقلابی رهبری مخالفت می‌کند، از این‌رو امروز اسلام مسلمان بصیر می‌خواهد و مسلمان چشم‌بسته به درد اسلام نمی‌خورد.
آیت‌الله جنتی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد اقتصاد ما را به زانو درآورد، خاطر نشان کرد: چاره‌ای جز تحقق یافتن اقتصاد مقاومتی که رهبری ترسیم فرموده‌اند نداریم و این نوع اقتصاد مبارزه با فساد را به‌جد می‌طلبد که باید مفسدان شناسایی شوند و سر جای خود بنشینند.
دبیر شورای نگهبان قانون اساسی با بیان اینکه همگان باید به این باور قطعی برسند که کارها به‌دست خداست، بیان کرد: اتکا به خود و دیگران شرک است و باید این جلسات و جمعیت‌ها در طول سال به‌طور مستمر ادامه یابد و تنها به ماه‌های محرم و صفر اکتفا نکنیم.
وی با اشاره به اینکه هرچه زمان می‌گذرد دشمن برای مجلس خبرگان رهبری بیشتر سرمایه‌گذاری می‌کند، تصریح کرد: تنها مرجع و جایی که می‌تواند نقش تعیین کننده داشته باشد برای رهبری، همین مجلس خبرگان است که با حضور هشتاد و چند نفر تصمیم‌گیری‌ها انجام می‌شود.
آیت‌الله جنتی در ادامه گفت: یکی از شگردهای دشمن تهدید است به‌نحوی که سال‌های سال القا کرده بودند هر کشوری که با اسرائیل دربیفتد با توجه به پشتیبانی آمریکا و کشورهای اروپایی نابود می‌شود و با این القائات حاکمیت رژیم غاصب صهیونیستی را تثبیت کردند.
وی اضافه کرد: هم‌اینک نیز آمریکا که در حال افول و نابودی قرار گرفته اجازه نمی‌دهد این وضعیت را همگان دریابند و تا آخرین لحظات حیات خود این القائات را حفظ می‌کند.
امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه در زمان دفاع مقدس برخی دچار ترس و وحشت شده بودند و فکر می‌کردند با توجه با کمک‌ها و حمایت‌های آمریکا و کشورهای دیگر شکست ما حتمی خواهد بود، تصریح کرد: اما امام بزرگوار قاطعانه در برابر این القائات ایستاد و سرانجام پس از هشت سال دشمن دچار یأس شد و پایان جنگ را مطرح کرد.
آیت‌الله جنتی گفت: آمریکا رابطه با ما را به‌شکل ارباب و نوکری می‌خواهد و اینکه دو کشور در شرایط یکسان و با در نظر گرفتن خواسته‌های طرفین مذاکره کنند، هرگز در فکر و اندیشه آنان نیست.
انتهای پیام/2448/ع40/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها