امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۹:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138419
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۲
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در بخش مستند تاریخ معاصر ایران و فتنه سال 88؛هیات داوران ضمن تقدیر از آثار "اتاق جنگ"، "شکوفه های ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در بخش مستند تاریخ معاصر ایران و فتنه سال 88؛هیات داوران ضمن تقدیر از آثار "اتاق جنگ"، "شکوفه های زمستان"، "بدون مرز"، "چریک پیر" و "مثل پروانه عاشق& quot; ،لوح افتخار جشنواره را به آثار "بهجت انقلاب" به کارگردانی حسین فرقدان، "امینه" به کارگردانی عبدالله عزیزی و اثر "اسیر در زنجیر دروغ" به کارگردانی محمد عبدی زاده اهدا نمود.
همچنین هیات داوران فانوس این بخش را به آثار "خط مقدم" به کارگردانی نادر فرجی، "آسید مهدی" به کارگردانی بابک مینایی و "پسر را ببین، پدر را تصور کن" به کارگردانی حمید یادروج تقدیم کرد.
جایزه ویژه این بخش به مستند "رو در رو با شیطان" به کارگردانی علیرضا بوالی اهدا شد.
براساس این گزارش، در بخش مستند نقد درون گفتمانی؛هیات داوران لوح افتخار این بخش را به آثار "بغض هامون" به کارگردانی محسن شیرزایی "چشم در برابر چشم" به کارگردانی سیدمحمدعلی صدری نیا، "ماهی ها در سکوت نمی میرند" به کارگردانی یاسر عرب و محسن زارعی و"TF DOWN2" به کارگردانی روح ا... رفیعی اهدا کرد.
همچنین هیات داوران فانوس این بخش را به مستند"گام نهایی" به کارگردانی سیدمحمدحسین میری و سیدمحمدعلی صدری نیا تقدیم کرد.
به گزارش خبرنگار فارس، همچنین در بخش مستند اقتصاد مقاومتی؛هیات داوران لوح افتخار این بخش را به آثار "رنگ و نارنگ" به کارگردانی داریوش نیکبخت و " زمین بعلاوه پنج درصد" به کارگردانی مجتبی غفوری تقدیم کرد.
هیات داوران فانوس این بخش را به اثر "ما اقتصاددانیم" به کارگردانی محمدحسین بزرگی راد اهدا کرد.
براساس این گزارش، در بخش مستند جنگ نرم ؛هیات داوران لوح افتخار تحقیق و پژوهش این بخش را به مهدی فیاضی کیا برای مستند "من مرگ می شوم" اهدا کرد.
هیات داوران فانوس این بخش را به آثار " جنگ اطلاعاتی" به کارگردانی علی نظری، "7 دقیقه تا تل آویو" به کارگردانی علیرضا بوالی و "اهل سنت ایران" به کارگردانی محسن اسلام زاده تقدیم کرد.
همچنین هیات داوران جایزه ویژه این بخش را به مستند "تاکسی مدرسه" به کارگردانی مسعود کارگر اهدا نمود.
همچنین در بخش مستند حرکت های خودجوش مردمی؛هیات داوران فانوس این بخش را به آثار"صالح آباد" به کارگردانی مسعود کارگر و امین قره سُفلو و "گروه کوچک ما" به کارگردانی فرود عوض پور اهدا کرد.
هیات داوران جایزه ویژه این بخش را به مستند "معبر" به کارگردانی محمد کرم زاده تقدیم کرد.
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، همچنین در بخش مستند بیداری اسلامی و جهانی؛هیات داوران ضمن تقدیر از آثار "روهینگیا"، "فریاد خاموش" و "ابرها در راهند"، لوح افتخار جشنواره را به آثار " ققنوس" به کارگردانی جمشید بیات، "خالد و مجتبی" به کارگردانی روح الله رفیعی، "ایمان" به کارگردانی مسعود زارعیان، "آشنای دور" به کارگردانی مجید عزیزی تقدیم کرد.
هیات داوران فانوس این بخش را به مستند "کرار" به کارگردانی محسن اردستانی اهدا کرد.
جایزه ویژه این بخش به مستند "ملاقات با داعش" به دلیل شجاعت و نفوذ به گروه های تکفیری به آقای مهدی مطهر به نمایندگی از گروه کارگردانی تقدیم شد.
بنابراین گزارش، در بخش مستند بین الملل،هیات داوران ضمن تقدیر از آثار "پروپاگاندا" از کشور نیوزلند و "کوثر"، لوح افتخار جشنواره را به آثار "نویسنده بدون دست" از کشور انگلستان و به کارگردانی ویلیام وست وی و"دیوارها به سخن خواهند آمد" به کارگردانی حنیف شاه پر راد اهدا نمود.
همچنین هیات داوران فانوس این بخش را به مستند "دولت جاسوس آمریکا" به کارگردانی دنی شکتراز کشور آمریکا تقدیم کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها