امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138443
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به روند رسیدگی ...

فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به روند رسیدگی به لایحه بودجه سال 94 در مجلس گفت: عزم نمایندگان مجلس بر این است که وابستگی بودجه سال 94 را به نفت کاملا قطع کنند.

وی افزود:‌ ما امیدواریم که دولت هم با پیشنهادات نمایندگان در بحث قطع وابستگی بودجه به نفت همراهی داشته باشد و مسیر بودجه هم به سمتی هدایت شود که ما با کسری بودجه مواجه نشویم و رویکردمان در بحث منابع غیرنفتی باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: امروز بحث عزت ما با اقتصاد مقاومتی گره خورده و اقتصاد مقاومتی ایجاب می‌کند که ما هزینه‌های غیر ضرور را حذف کنیم و ما شاهد هستیم که مجموعه‌‌هایی که تأثیر چندانی بر روند پیشرفت جامعه و کشور ندارند بودجه آنها در لایحه پیشنهادی دولت چند برابر شده است.

آلیا خاطرنشان کرد: امیدواریم تا با همکاری دولت بودجه سال 94 رنگ و بوی اقتصاد مقاومتی داشته باشد و دولتی‌ها مخالفتی با تعدیل بودجه‌های افزایش یافته توسط آنان از سوی مجلس نداشته باشند.

وی در پایان گفت: با توجه به توطئه‌های رنگارنگ دشمنان که اخیرا در بحث کاهش قیمت‌ نفت شاهد این توطئه‌ها هستیم باید به سمتی حرکت کنیم که با مدیریت اقتصاد کشور این توطئه‌ها را خنثی ساخته و مانع تأثیرپذیری اقتصادی از تصمیمات بیگانگان شویم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها