امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138445
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
حسین اورکی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فاس، اظهار داشت: نگاه و رصد دولتمردان از ...

حسین اورکی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فاس، اظهار داشت: نگاه و رصد دولتمردان از حرکت­های غرب باید کاملاً دقیق، زیرکانه و بر مبنای واقع بینی باشد.
وی افزود: توجه به این نکته ضروری است در این بازه زمانی که ما مشغول مذاکره با طرف های غربی هستیم آنها از هیچ اقدامی جهت ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی دریغ نمی کنند و همانند سابق و متاسفانه به دلیل برخی واکنش‌های داخلی با قدرت بیشتر نسبت به اقدامات خصمانه خود پافشاری می کنند.
این فعال دانشجویی تصریح کرد: اعمال تحریم های جدید شامل شرکت ها و افراد ایرانی و اختلال در درآمدهای ایران از جمله اقدامات طرف‌های غربی علیه جمهوری اسلامی است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس خاطرنشان کرد: ساده اندیشی است اگر فکر کنیم تغییر در قیمت نفت صرفا جریان بازار بوده و یا ال سعود گرداننده آن است، آل سعود عروسک خیمه شب بازی و آلت دست آمریکا و استکبار جهانی است و آنها جز اطاعت از اوامر اربابانشان قابلیت دیگری ندارند.
وی در همین رابطه گفت: دولتمردان همانطور که همه دلسوزان نظام بارها و بارها تاکنون گفته اند باید به اندوخته ها و ظرفیت‌های درونی کشور توجه داشته باشند و لذا منتظر دستان نجاتبخش دشمن دیروز و امروز و فردای ایران بودن، اشتباهی فاحش و عبرت آموز برای آیندگان خواهد بود.
اورکی تاکید کرد: دستان پر توان کشاورزان، صنعتگران و همچنین فکرهای نوآور و خلاق ایرانیان باز کننده هر گره ای در سطح جهانی و داخلی است و لذا مسائل درونی ایران تنها و تنها با بکارگیری این نیروهای درونی حل شدنی است.
این فعال دانشجویی در پایان اظهار داشت: امیدوارم دولت و سایر مسئولین با تکیه بر توان داخلی و با استفاده از تمامی امکانات موجود بین المللی، ضمن پاسداری از آرمان‌های متعالی و ارزشمند انفلاب اسلامی که همانا استقلال و آزادی همراه با تبعیت از دستورات الهی در همه عرصه است، گام هایی استوار و پایدار در راستای اعتلای هر چه بیشتر ایران اسلامی بردارند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها