امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۶:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138451
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
ابوالقاسم رئوفیان عضو جبهه ایستادگی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به یادداشت منتشر شده در سایت ...

ابوالقاسم رئوفیان عضو جبهه ایستادگی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به یادداشت منتشر شده در سایت خبر آنلاین و تلاش عوامل نفوذی برای سوءاستفاده از جایگاه دولت اظهار داشت: بی‌تردید کسانی که با اسلام، نظام جمهوری اسلامی، اصل ولایت مطلقه فقیه و قانون اساسی دشمنی دارند آن را در پوشش کاملاً غیرقابل ملموس و مشاهده و به تعبیری خزنده پیش می‌برند و سعی می‌کنند این ارزش‌ها و دستاوردها را تهدید کنند.

رئوفیان ادامه داد: طبیعی است که آنها با هدف ضربه زدن به این موضوعات با چنین پوششی خود را استتار کنند اما خوشبختانه به رغم اینکه حرکتشان خزنده است اما گاهی بند را به آب می‌دهند و طینت و نیت پلیدشان آشکار می‌شود.

این فعال سیاسی تصریح کرد: در هر کجا چنین اتفاقی بیفتد باید بلافاصله موضع گرفت و دولت، مجلس، قوه قضاییه، مجمع تشخیص مصلحت نظام و نهادهای فراقوه‌ای در این گونه موارد یک وحدت نظر و وحدت رویه دارند که باید آن را اظهار و علنی کنند تا دشمنانی که درصدد ضربه زدن هستند این جبهه متحد را ببینند.

وی تصریح کرد: بنابراین در این شرایط دشمن از این تصور که می‌تواند با توسل به این روش‌ها به کشور ضربه بزند بیرون خواهد آمد از این رو توقع به جایی است که دولت حواس خود را جمع کند و در برابر این جریان خزنده موضع بگیرد و بداند که دشمن از ضربه زدن کنار نمی‌کشد و مأیوس نمی‌شود و همواره در فکر طرحی نو است.

رئوفیان با تأکید بر اینکه قبل از این کار وظیفه پیشگیری یک امر خطیر و سنگین است یادآور شد: ما باید از وقوع چنین حوادثی که جنگ نرم و هجمه فرهنگی بوده و خطرناک‌تر از هجمه نظامی است پیشگیری کرده و در قبال آن برنامه‌های پیشگیرانه داشته باشیم و اگر هم چنین امری واقع شد باید بلافاصله با اعلام موضع آن را خنثی کنیم.

دبیر کل حزب ایران زمین با اشاره به هوشمندی و خردورزی رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب با توجه به زوایایی که نظام ممکن است در معرض آسیب باشد هشدار می‌دهند و سه قوه باید به این موارد توجه کنند تا نظام را از هر گونه آسیب واکسینه کنند.

به گزارش فارس، سایت «خبرآنلاین» وابسته به حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد و معزی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت، با انتشار مطلبی توهین آمیز و اختلاف برانگیز، تلاش کرد تا خط ضدانقلابی تقابل رئیس جمهور با سپاه را مجدداً احیا کند. در یادداشت سایت خبرآنلاین با عنوان «رمزگشایی از فساد ابوذر و سلمان در کلام رئیس جمهور»به سبک رسانه های ضدانقلاب، اتهامات سخیفی که بارها توسط امثال نوری زاده و سازگارا علیه رزمندگان جان برکف و ایثارگر سپاه و بسیج مطرح گردیده، بازسازی و بازخوانی شده است.

(برای اطلاع از جزئیات بیشتر اینجا را کلیک کنید)

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار