امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138457
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جنوب استان تهران به‌ نقل از روابط‌ عمومی پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران، محمد بخشنده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جنوب استان تهران به‌ نقل از روابط‌ عمومی پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران، محمد بخشنده با اشاره به دستگیری یک قاچاقی حرفه‌ای مواد مخدر در محدوده تهرانسر گفت: از منزل این متهم قریب به 25 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد.

وی گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران در ارتباط با اقدامات مجرمانه یک قاچاقچی مواد مخدر در محدوده تهرانسر مشخص شد که فردی به تازگی ضمن تماس با قاچاقچیان جنوب کشور اقدام به حمل مواد مخدر به تهران کرده است و در پاتوقش به صورت خرده فروشی توزیع می‌کند.

وی افزود: نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقب آن دستور بازداشت متهم و بازرسی مخفیگاه‌اش صادر شد که بلافاصله با هماهنگی های انجام شده طی یک عملیات ضربتی محل اختفای متهم محاصره و بازداشت شد.

بخشنده عنوان کرد: در بازرسی از پاتوق متهم 24 کیلو و 423 گرم تریاک، از خودروی وی 600 گرم تریاک و یک کیلو و 185 گرم سوخته تریاک کشف و ضبط شد.

بر پایه این گزارش، متهم در بازجویی‌های انجام شده به جرایم خود اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده راهی دادسرا شد.

انتهای پیام/2462/ج/ذ/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها