امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138471
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
سردار محمدرضا مقیمی رئیس پلیس آگاهی ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد ارتقا احساس امنیت در جامعه ...

سردار محمدرضا مقیمی رئیس پلیس آگاهی ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد ارتقا احساس امنیت در جامعه اظهار داشت: بر ای ارتقا احساس امنیت طرح‌های عملیاتی ویژه‌ای طراحی شده و با رصد کردن جامعه و افزایش گشتی‌های پلیس و تعریف واحدهای عملیات‌کننده موفق شده‌ایم جلوی افزایش وقوع سرقت را بگیریم و به تبع آن کشفیات بیشتری نیز داشته باشیم.

رئیس پلیس آگاهی تصریح کرد: با کار ستادی و همکاری و در نهایت فرمایش فرمانده ناجا اولویت جرم سرقت در آگاهی اولویت اول سال 93 بوده است. که بنا به همین تدبیر قرارگاه مبارزه با سرقت تشکیل شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: همه واحدهای عملیاتی ناجا و رده‌های اطلاعاتی هر کدام در قرارگاه سرقت عضویت پیدا کرده و هر کدام به سهم خود ایفای نقش می‌کنند تا کارهای مورد نظر به صورت ریشه‌ای پیگیری شود.

وی با بیان این مطلب که بحث‌های کلان سرقت در قرارگاه مبارزه با سرقت پیگیری می‌شود گفت: تمام تلاش پلیس آن است که وقوعی نداشته باشیم و با رصد کردن و پیشگیری کردن از جرم بتوان ایران را یکی از امن‌ترین مناطق نام برد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها