امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138480
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
مجید نداف در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: بودجه 2300 میلیارد تومانی که برای حوزه جوانان پیشنهاد شده ...

مجید نداف در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: بودجه 2300 میلیارد تومانی که برای حوزه جوانان پیشنهاد شده است بودجه مطلوبی است اما هنوز نحوه تخصیصی این اعتبار به دستگاه‌های مختلف مشخص نشده است.

وی افزود: انتظار جوانان جامعه از ما این است که گام‌های مثبتی در حوزه جوانان برداشته شود و ما در کمیته اشتغال و مسکن جوانان باید به جدیت پیگیر موضوعات این حوزه باشیم چرا که در مسیر تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری می‌توانیم با برنامه‌های خوبی که ارائه می‌دهیم گام‌های مثبتی را در مسیر حل مشکلات جوانان برداریم.

رئیس کمیته اشتغال و مسکن جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت:‌ هم‌اکنون سه طرح ایجاد مراکز تخصصی و فنی اشتغال، تشکیل جوان‌سراها و المپیاد شغلی در دستور کار ما قرار دارد تا بتوانیم به معضل اشتغال جوانان از نگاهی متفاوت توجه کنیم.

نداف اظهار داشت: مراکز تخصصی و فنی کار و اشتغال می‌تواند یکی از عوامل بهبود فضای کسب و کار باشد و در شرایط فعلی معقول‌ترین روش افزایش بهره‌وری در تولید است.

وی ادامه داد: جوانان در مسیر اشتغال‌یابی به حمایت‌های ویژه‌ای نیاز دارند تا بتوانند متناسب با استعدادهای خود در مراکز شغلی صلاحیت‌دار مشغول فعالیت شوند و این مراکز مشاوره می‌توانند حلقه واسطی بین جوانان جویای کار و کارفرمایان باشند.

رئیس کمیته اشتغال و مسکن جوانان وزارت ورزش و جوانان افزود: تأکید ما بر تولید دانش و افزایش توانمندی جوانان است و طرح‌هایی مانند مراکز مشاوره اشتغال می‌تواند به این موضوع کمک مؤثری کند چرا که در کشورهای پیشرفته نیز این مراکز وجود دارند و توانسته‌اند اقدامات خوبی را نیز انجام دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها