امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138481
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
زهرا صدری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: در سال‌های گذشته اقدامات خوبی در حوزه زنان و خانواده ...

زهرا صدری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: در سال‌های گذشته اقدامات خوبی در حوزه زنان و خانواده انجام شده است اما هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی وجود دارد.

وی ادامه داد: توجه به تمام اقشار و گروه‌های زنان در جامعه وظیفه اصلی تمام نهادها و مسئولان حوزه زنان است و نباید هیچ قشری از سیاست‌ها و حمایت‌های مسئولان محروم باشد.

صدری تصریح کرد: اگر گروهی در جامعه نیازمند حمایت ویژه هستند باید بخش اعظم بودجه در حوزه زنان صرف رفع نیازهای آنها شود و برنامه‌هایی مانند برگزاری همایش و سمینار مشکل این گروه‌ها را حل نمی‌کند.

وی افزود: ما به عنوان یک جامعه اسلامی باید در مسیری حرکت کنیم که جایگاه زنان ما در کشور و وضعیت آنها به عنوان یک الگوی برتر در اختیار تمام جهان قرار گیرد و یکی از اقداماتی که باید در این زمینه انجام شود لحاظ شدن جایگاه زنان در برنامه‌های کلان کشور است و مجلس و دولت باید برای این موضوع تلاش کنند.

این کارشناس امور زنان اظهار داشت: تاکنون برنامه‌‌های زیادی در حوزه زنان به قانون تبدیل شده است اما متأسفانه در مسیر اجرا به موانعی برخورد کرده است که نتوانسته به مرحله اجرایی و عملیاتی برسد و باید این موانع مانند نداشتن بودجه از میان برداشته شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها