امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138484
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
سیمین حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: یکی از دستاوردهای بسیار ارزشمند جمهوری ...

سیمین حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: یکی از دستاوردهای بسیار ارزشمند جمهوری افغانستان طی 13 سال گذشته، آزادی بیان بوده است.

معاون وزارت اطلاعات و فرهنگ کشور افغانستان در ادامه افزود: در چارچوب آزادی بیان که در قانون اساسی و همچنین قانون رسانه‌های همگانی مسجل شده است، رسانه‌های مختلفی در عرصه چاپ، بیداری، شنیداری و رسانه‌های اجتماعی در کشور افغانستان مجال ظهور و بروز پیدا کردند.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر بیش از هزار رسانه چاپی در کشور افغانستان وجود دارد ادامه داد: همچنین شاهد فعالیت 350 رسانه دیداری و شنیداری و بیش از دهها آژانس خبری در مرکز و سایر شهرهای این کشور هستیم.

معاون وزارت اطلاعات و فرهنگ کشور افغانستان با اشاره به وجود نمایندگی‌های خبری ایران در کشور افغانستان خاطرنشان کرد: خوشبختانه نمایندگی آژانس خبری پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در افغانستان تأسیس شده است و این امر زمینه خوبی برای اطلاع‌رسانی دقیق افغانستان خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها