امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138496
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عضو ارشد جمعیت اسلامی وفاق ملی بحرین اعلام کرد که مردم با وجود بازداشت رهبران خود به

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عضو ارشد جمعیت اسلامی وفاق ملی بحرین اعلام کرد که مردم با وجود بازداشت رهبران خود به اعتراضات مسالمت آمیز ادامه خواهند داد و بازداشت شیخ «علی سلمان»، دبیرکل جمعیت وفاق، نَه تنها اراده آنها را سست نخواهد کرد بلکه آنها را در پیمودن مسیر انقلاب مصمم‌تر خواهد کرد.

«احلام الخزاعی» روز جمعه در مصاحبه با شبکه خبری العالم گفت: بازداشت شیخ علی سلمان پیامدهای ناگواری برای رژیم حاکم آل خلیفه به همراه خواهد داشت و مردم بیش از پیش به اعتراض های مسالمت آمیز و انقلابی خود خواهند پرداخت و بازداشت رهبران مردمی و انقلابی خللی در عزم و اراده آنها برای پیمودن مسیر انقلاب ایجاد نخواهد کرد.   

وی افزود: رژیم تصور می‌کند که با بازداشت رهبرانی مانند شیخ سلمان می تواند شعله فعالیتهای مردمی را خاموش کند ولی باید بداند که چنین اقداماتی نتیجه‌ای بجز افزایش فعالیتهای انقلابی نخواهد داشت.

عضو ارشد جمعیت وفاق اعلام کرد: جوانان با دست خالی در برابر عوامل مسلح و مجهز رژیم ایستاده اند و مردم چه زن، کودک و کهنسال در صحنه حضور دارند و همه اقشار مردم در هر منطقه ای برای اعلام مخالفت خود با بازداشت شیخ سلمان تظاهرات می کنند و سازمان های حقوقی جهانی نیز اعلام کرده اند که شیخ سلمان مرد صلح است و خشونت طلب نیست.

الخزاعی گفت: همه جهانیان می دانند که شیخ سلمان خشونت طلب نیست و مردم بحرین به تظاهرات خود تا آزادی همه رهبران خویش از زندان های رژیم ادامه خواهند داد. 

انتهای پیام/غ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها