امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138501
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در بیشکک، «کنستانتین رامادانوسکی» رئیس خدمات مهاجرت روسیه در مصاحبه با خبرگزاری ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در بیشکک، «کنستانتین رامادانوسکی» رئیس خدمات مهاجرت روسیه در مصاحبه با خبرگزاری «اینترفاکس» از تصمیم مسکو برای کاهش تعداد مهاجرین کاری در روسیه در سال جدید خبر داد.

رئیس خدمات مهاجرت روسیه افزود: اکثر مهاجرین به روسیه از کشورهای اوکراین و مولداوی هستند و این مسئله به رغم کاهش کلی تعداد ورود مهاجران به روسیه است.

وی همچنین افزود: برنامه مسکو در سال 2015، کاهش تقریبا 70 درصدی ورود و خروج مهاجران و اتباع خارجی به کشور نسبت به مدت مشابه سال قبل می‌باشد.

به گفته این مقام روس، در حال حاضر، شاهد کاهش تعداد مهاجرین کاری آسیای مرکزی به استثنای قرقیزستان در روسیه هستیم.

وی گفت: از سوی دیگر، هم‌اکنون شاهد افزایش حضور شهروندان اوکراین و مولداوی در روسیه هستیم که تعداد اوکراینی‌ها چندین برابر است و در اینجا صحبت درباره میلیون‌ها مهاجر اوکراینی می‌باشد که در سن توانایی کار هستند و در این رابطه یک جایگزینی عجیب در حال رخ دادن است.

رامادانوسکی ادامه داد: در این خصوص، اجرای بهترین حالت دسته‌بندی مهاجرین براساس تعداد مهم است ضمن آنکه در حال حاضر افزایش قابل‌توجه ورود شهروندان چین، جمهوری کره و کره شمالی به روسیه را نیز شاهد هستیم.

کارشناسان الحاق قرقیزستان به اتحادیه گمرکی را یکی از عوامل مهم مستثنی شدن این کشور در زمینه کاهش مهاجرین کاری در روسیه عنوان می‌کنند.

انتهای پیام/.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها