امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138540
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
مهرداد غفارزاده کارگردان «دریا و ماهی پرنده» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص آخرین وضعیت نمایش این فیلم اظهار داشت: ...

مهرداد غفارزاده کارگردان «دریا و ماهی پرنده» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص آخرین وضعیت نمایش این فیلم اظهار داشت: با پیگیری های که از طرف تهیه کننده این فیلم صورت گرفته، ظاهرا مشکلات دارد حل می‌شود و بزودی پروانه نمایش این اثر سینمایی صادر خواهد شد.

وی در رابطه با چرایی صادر نشدن پروانه نمایش آخرین اثرسینمایی خود تصریح کرد: بحثی که وجود دارد، پس از پروانه ساخت این فیلم تغییراتی را در مرحله تولید به روی فیلمنامه اعمال کردیم که شورای پروانه نمایش انگشت بر همان سکانس‌های اضافه شده گذاشت.

این کارگردان سینمایی افزود:پس از اینکه متوجه شدیم داریم با مشکل صادرنشدن پروانه نمایش فیلم مواجه می‌شویم. اصلاحاتی را برصحنه‌های از فیلم وارد کردیم که در مجموع فیلم با حذف چند سکانس شبیه به همان فیلمنامه اولیه این اثر کرده است.

مهرداد غفارزاده  کارگردان مستند «به اینچئون خوش آمدید» خبراز تمام شدن تدوین این مستند داد وافزود: تدوین این فیلم توسط سعید پورگلیبه پایان رسیده وهم اکنون نسخه تکمیل شده این اثر را برای بازبینی به کمیته مسابقات المپیک داده ایم، اگر بامشکل خاصی رو به رو نشویم این مستند در 5قسمت 40 دقیقه ای از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

وی در رابطه با مضمون این مستند گفت: سعی کردیم دراین فیلم به پشت صحنه بازیهای آسیایی واتفاقاتی که در حین ورزش های گروهی وانفرادی می افتد با زاویه خاصی نگاه کنیم و در انتها به معرفی شهراینچه ائون وشهرسئول کره جنوبی اشاره بکنیم.

غفارزاده در رابطه باسختی های تولید این اثر گفت: حدود یک ماه در شهر اینچه ائون حضور داشتیم، سختی این کار حضور داشتن همزمان درچند سالن بود که بعضی مواقع خیلی اذیت کننده بود، تلاش کردیم تا پشت صحنه وحواشی  ورزش های کشتی ،وزنه برداری، بوکس ، قایقرانی و ... را کامل پوشش بدهیم.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها