امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۲۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138543
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این خان مطرح بالیوودی در کار تازه‌اش در نقش طرفدار یکی از ستارگان سینمای هند ظاهر می‌شود.کلید فیلمبرداری فیلم ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این خان مطرح بالیوودی در کار تازه‌اش در نقش طرفدار یکی از ستارگان سینمای هند ظاهر می‌شود.کلید فیلمبرداری فیلم چند روز قبل در شهر بمبئی پایتخت سینمایی هند که به بالیوود معروف است، زده شد.

سازندگان «فن» آن را در سکوت خبری جلوی دوربین برده اند و قصد ندارند اطلاعات زیادی در باره آن پخش کنند.با این حال،گفته می شود شاهرخ خان در این فیلم با چهره تازه ای ظاهر خواهد شد و یک گریم ویژه دارد.برای همین منظور،گرگ کانن چهره پرداز هالیوودی به هند سفر کرده،تا کار چهره پردازی فیلم را انجام دهد.

منابع نزدیک به فیلم می‌گویند شاهرخ خان برای بازی در نقش خود،از طرفداران سرسختش الهام گرفته و حتی با تعدادی از آن‌ها دیدار و گفت‌و‌گو داشته است.او در این دیدارها سعی کرده متوجه این موضوع شود که طرفدارانش چرا ، چگونه و بر چه اساسی او را دوست دارند،تا بتواند نقش یک طرفدار سرسخت را بهتر بازی کند.

مانیش شارما «فن» را براساس فیلم نامه ای ار حبیب فیصل فیلم نامه نویس موفق و مسلمان هندی کارگردانی می‌کند.

شرکت قدیمی فیلمسازی یاش راج فیلمز تهیه کننده «فن» است.فیلم برای 15 آگست سال جاری میلادی به روی پرده سینماهای هند می‌رود.

شاهرخ خان سال 2014 کمدی رومانتیک «سال نو مبارک» را روی پرده سینماهای کشورش داشت. این فیلم با فروشی 202 کروری(حدود 36 میلیون دلار) دومین فیلم پرفروش و موفق سال جدول گیشه نمایش سینماهای هند شد.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار