امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138550
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 179
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،آدرین نابل وظیفه کارگردانی این فیلم را به عهده گرفته است.فیلم با نام «دنی» جلوی دوربین می رود.احتمال دارد ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،آدرین نابل وظیفه کارگردانی این فیلم را به عهده گرفته است.فیلم با نام «دنی» جلوی دوربین می رود.احتمال دارد در زمان نمایش عمومی،این نام تغییر کند.

خط اصلی قصه فیلم در باره ستاره سرشناس ایرلندی است که به عنوان بازیگر تئاتر شهرت زیادی به دست آورد و فعالیت های اجتماعی زیادی را به نام خود ثبت کرد.

فیلمنامه اصیل و غیراقتباسی «دنی» را مارتین هسفورد نوشته است.انستیتو فیلم بریتانیا یکی از حامیان اصلی مالی فیلم است.کلید فیلمبرداری «دنی» اوایل تابستان سال جاری میلادی در شهر بلفاست زده خواهد شد.

به گفته نابل:«آن چه مرا جذب فیلمنامه هسفورد کرد،نوع نگاه او به یک داستان شرح حال گونه است که به شکل غیرمتعارفی بازگو می شود.»

در حال حاضر تهیه کنندگان فیلم مشغول انتخاب بازیگر نقش دنی لا روئه هستند.معلوم نیست این نقش را یک بازیگر سرشناس سینما یا یک بازیگر بومی ایرلندی بازی خواهد کرد.

منتقدان هنری ایرلندی از تولید فیلمی درباره یک هنرمند ایرلندی استقبال کرده‌اند.فیلم برای نمایش در فصل فیلم‌های اسکاری آماده می‌شود.

آدریان نابل قبل از این در «کمپانی رویال شکسپیر» به عنوان کارگردان هنری فعالیت داشته است.این مرکز یکی از بزرگ‌ترین مراکز معتبر تئاتری انگلستان است.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها