امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138555
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 171
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،داستان مصور «مارکزمن/مردان با نشان» وارد مرحله تولید می شود.این قصه کمیک استریپی با حال و هوای اکشن و دلهره ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،داستان مصور «مارکزمن/مردان با نشان» وارد مرحله تولید می شود.این قصه کمیک استریپی با حال و هوای اکشن و دلهره آور خود در سال 2011 منتشر شد و مایکل بنارویا خالق اصلی آن است.

خط اصلی داستان در یک آینده نزدیک در آمریکا اتفاق می افتد و ماجراهای آن،در دورانی رخ می دهد که یک جنگ خانمانسوز زندگی بشر را در وضعیتی بحرانی قرار داده است.جنگ داخلی در آمریکا برای تصاحب نفت  و قدرت ادامه دارد.این جنگ باعث شده تا آدم های مختلف در منطقه سن دیه گو جمع شوند.این محل،آخرین منبع نفتی کره زمین است.

دراکه مک کوی یک ابرقهرمان از گروه «مارکز من/مردان با نشان» است که یک تیم کوچک اما زبده را رهبری می کند.آن‌ها با ارتش متجاوزی که قصد سلطه بر منابع نفتی منطقه را دارند، مبارزه می کنند و در عین حال تلاش دارند به زندگی خود ادامه دهند.

شرکت مستقل فیلم سازی بندراسپیک تهیه کننده «مارکز من» است و مایکل بنارویا هم به عنوان مدیر تولید،با این پروژه هم کاری می‌کند.

رایان رینولدز بازیگر مطرح سینما،گزینه اصلی برای بازی در نقش دراکه مک کوی است.او قبلا نقش کمیک استریپی «گرین لانترن» را بازی کرده است.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار