امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138562
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در مراسم اختتامیه که از ساعت 16:30 در سینما آغاز شده است پس از معرفی برگزدیگان بخش بین‌الملل به یکباره مسولان ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در مراسم اختتامیه که از ساعت 16:30 در سینما آغاز شده است پس از معرفی برگزدیگان بخش بین‌الملل به یکباره مسولان برگزار کننده مراسم در بین حاضران نان پخش کردند که این نان‌ ها دست پخت «ننه سکینه» است و گفته شد این بانوی مقاوم ایرانی برای این مراسم نان‌ها را پخته است.

بانو سکینه جمشیدی (ننه سکینه) پیرزنی روستایی است که در دوران دفاع مقدس با وجود معلولیت همسرش، همه فرزندان پسر خود را به جبهه فرستاد.

وی که در آن زمان نانوای روستای خود بود پیش از نماز صبح تا ساعاتی بعد از نماز مغرب اقدام به طبخ نان برای رزمندگان حاضر در جبهه های هشت سال دفاع مقدس می‌نمود.

این بانوی مقاوم ایرانی در مراسم اختتامیه از مسعود شجاعی طباطبایی تقدیر کرده بود.

براساس این گزارش، همچنین در بخشی دیگری از این مراسم عنوان شد یکی از مخاطبان جشنواره عمار تحت تاثیر بانو عصمت مکلیان (ننه عصمت) که در مراسم افتتاحیه با اهدای دو دستکش از شجاعی طباطبایی و مسعود ده نمکی تقدیر کرده بود؛ تعدادی دستکش بافته و به دبیرخانه جشنواره عمار اهدا کرده است که در پایان مراسم به فروش می‌رسد.

ننه عصمت در طول جنگ برای رزمنده‌ها دستکش می‌بافت و پس از جنگ برای سربازان لب مرز و پس از آن برای سربازان جبهه فرهنگی دستکش می‌بافت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها