امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138565
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در بخش داستانی کوتاه؛هیات داوران لوح افتخار این بخش را به آثار "انجمن حجتیه" به کارگردانی حمید عبدالله زاده ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در بخش داستانی کوتاه؛هیات داوران لوح افتخار این بخش را به آثار "انجمن حجتیه" به کارگردانی حمید عبدالله زاده اقدم به دلیل شجاعت در انتخاب مضمون و "بچه و مرد" به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان برای انتخاب ایده ای بدیع و تاثیرگذار اهدا نمود.

همچنین هیات داوران در این بخش لوح افتخار کارگردانی را به حسین دارابی برای کارگردانی اثر "علمک" تقدیم کرد.

هیات داوران فانوس بازیگری این بخش را به خانم پروانه معصومی برای بازی تاثیرگذار در فیلم کوتاه "اشک مادر" با موضوع فتنه سال 88 اهدا نمود.

هیات داوران فانوس بخش داستانی کوتاه را به اثر "ولد" به کارگردانی امیرعباس ربیعی تقدیم کرد.

براساس این گزارش، همچنین در بخش داستانی نیمه بلند؛هیات داوران ضمن تقدیر از آثار "مدادهای رنگی" و "میتینگ"، لوح افتخار کارگردانی به سهیل سلیمی برای کارگردانی "روز داوری" و امیر داسارگر برای کارگردانی "اکسیژن" اهدا نمود.

لوح افتخار بازیگری در این بخش به خانم آیدا نصری برای بازی در نقش «هانا» در اثر "برای هانا" تقدیم شد.هیات داوران فانوس بازیگری این بخش را به آقای فرخ نعمتی برای بازی در نقش «دکتر یمینی» در اثر "روز داوری" با موضوع فتنه سال 88 اهدا نمود.

هیات داوران فانوس بخش داستانی نیمه بلند را به داستانی "برای هانا" به کارگردانی روح ا... اکبری تقدیم کرد.

به گزارش خبرنگار فارس، همچنین در بخش داستانی بلند؛هیات داوران لوح افتخار کارگردانی در این بخش را به آقایان "آرش سجادی حسینی" برای کارگردانی اثر "تیغ و ترنج" و "مسعود تک آور" برای کارگردانی اثر" سایه بان" اهدا کرد.

لوح افتخار بازیگری در این بخش به خانم "روشنک سه قلعه گی" برای بازی در نقش «مادر حسن» در اثر "تابستان طولانی" تقدیم شد.

لوح افتخار تصویربرداری در این بخش به آقای "محمودرضا مافی" برای تصویربرداری اثر "فرزندان" اهدا گشت.

هیات داوران فانوس بخش داستانی بلند را به داستانی"خانه ای کنار ابرها" به کارگردانی سیدجلال دهقانی اشکذری اهدا نمود.

این کارگردان در سخنانی کوتاه گفت: این فیلم بسیار کم هزینه بود و هزینه ساخت آن حدود 500 میلیون تومان شد و در حاضر با  9 سالن در حال اکران عموم است در حالیکه 4 سالن آن تک سئانس هستند و ساعت 11:30 شب به آن سئانس داداه‌اند که کسی در این ساعت به سینما نمی‌رود و برخی می‌خواهند این فیلم زودتر از پرده سینما پائین بیاید.

براساس این گزارش، همچنین در بخش برنامه تلویزیونی؛ضمن تقدیر از برنامه تلویزیونی «حذف و اضافه»، هیات داوران لوح افتخار جشنواره را به آقایان محسن مقصودی به دلیل نقد موشکافانه و متعهدانه آسیب ها در برنامه تلویزیونی «ثریا» و روح الله رحیمی به دلیل برجسته کردن توان و استعداد داخلی در راستای اقتصاد مقاومتی در مجموعه «پازل» تقدیم کرد.

همچنین هیات داوران فانوس این بخش جشنواره را به آقای میرمحمدحسین رضوی به دلیل استفاده درست از بیان طنز و جسارت در انتخاب و طرح موضوع در برنامه «حساس نشو» اهدا کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها