امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138568
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۴۷
تعداد بازدید: 149
مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: متقاضیان ادامه ...

مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: متقاضیان ادامه تحصیل در دوره& zwnj;های دکتری پژوهش محور تا پایان امروز شنبه 20 دی‌ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت معاونت به نشانی www.azmoon.org برای ثبت‌نام اقدام کنند.

وی افزود: متقاضیانی که کارت اعتباری تهیه کرده‌اند و تاکنون اقدام به ثبت نام در سایت نشده‌اند باید درنظر داشته باشند در پایان فرصت اعلام شده کارت اعتباری آنها معتبر نیست.

وی با تشریح چگونگی ثبت‌نام دکترای پژوهش محور گفت: ثبت‌نام برای دوره‌های دکتری تخصصی پژوهش محور تابع زمان نیست زیرا شرکت در این دوره‌ها به هماهنگی با اساتید برای سفارش طرح‌های پژوهشی نیاز دارد و زمان‌بر است به همین دلیل محدودیت زمانی برای ثبت نام در این دوره‌ها وجود ندارد ولی با توجه به اینکه مصاحبه‌ها در مقاطع زمانی مشخص انجام می‌شود ثبت‌نام نیز به صورت دوره‌ای لحاظ شده است.

وی ادامه داد: البته ظرفیت امسال پذیرش در دوره دکتری آموزشی و پژوهشی 12 هزار نفر است که داوطلبان دوره پژوهش محور هم در قالب همین تعداد قرار می‌گیرند.

علوی فاضل اظهار داشت: داوطلبان در رشته‌های علوم انسانی باید حداقل معدل 18 و در رشته‌های غیرعلوم انسانی حداقل معدل 17 را در مقطع کارشناسی ارشد کسب کرده باشند همچنین دارندگان مدرک دکتری عمومی پزشکی یا داروسازی که دارای معدل حداقل 17 باشند، مجاز به ثبت‌نام و شرکت در این دوره‌ها هستند.

علوی فاضل گفت: البته اگر داوطلبان از 15 دانشگاه برتر موجود در فهرست scopus فارغ التحصیل شده باشند یا جزء فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر دانشگاه آزاد باشند، معدل آنها با ضریب 1/1 برای رشته‌های با حدنصاب معدل 17 و 1/05 برای رشته‌های با حد نصاب معدل 18 درنظر گرفته می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها