امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138577
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۴۷
تعداد بازدید: 33
علی‌اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص ماجرای لغو تعهدخدمت ...

علی‌اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص ماجرای لغو تعهدخدمت دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان براساس نامه‌ معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور ، اظهار داشت: جلسه‌ای را با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در روز شنبه هفته گذشته داشتیم و مشاهده کردید که در روز چهارشنبه، وی در مصاحبه‌ای که به عنوان سخنگوی دولت داشت، اعلام کرد همه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استخدام می‌شوند و متعهد خدمت هستند.

وی ادامه داد: این موضوع به این معنی است که آن برداشتی که در جامعه شده است با آن چیزی که عملاً اتفاق افتاده، متفاوت است و قانون متعهدین خدمت پابرجا است.

فانی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه «آیا افراد جدیدی که وارد دانشگاه فرهنگیان می‌شوند نیز متعهدخدمت خواهند بود؟»، گفت: با صحبت‌هایی که با آقای نوبخت داشتیم مقرر شد آن نامه‌ای که وی در خصوص متعهدین خدمت آموزش و پرورش نوشته است، بررسی مجدد شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها