امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138590
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۶
تعداد بازدید: 103
عفت شریعتی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به لزوم ترویج عفاف و حجاب در جامعه گفت: بنیاد ملی مد و لباس ...

عفت شریعتی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به لزوم ترویج عفاف و حجاب در جامعه گفت: بنیاد ملی مد و لباس در این زمینه وارد عمل شده است و خوشبختانه تا کنون اقدامات خوبی نیز در تهران و سایر شهرستان‌ها به منظور گسترش فرهنگ عفاف و حجاب انجام شده است.

وی ادامه داد: یکی از مسائل مهم در زمینه فرهنگ عفاف و حجاب، موضوع امر به معروف و نهی از منکر است که وزارت ارشاد در این زمینه برنامه‌هایی را در حال تدوین دارد که این موضوع به صورت گسترده در داخل و در تمام زیر مجموعههای وزارت ارشاد به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.

مشاور امور بانوان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقش هنرمندان در جامعه پرداخت و گفت: با توجه به اینکه هنرمندان می‌توانند به عنوان الگوی جوانان در جامعه مطرح باشند بنابراین نحوه پوشش آنها در مجامع بین المللی از نکاتی است که باید به آن توجه شود.

شریعتی ادامه داد: در این راستا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه‌ای را در حال بررسی دارد که بر اساس آن ضوابط نوع پوشش هنرمندان و بازیگران در مجامع بین المللی مشخص شود.

وی اظهار داشت: البته نگاه ما به موضوع امر به معروف و نهی از منکر نگاه سلبی نیست و اگر هنرمندان و بازیگران با زیبایی‌های موضوع عفاف و حجاب آشنا شوند و آن را رعایت کنند در کار و فعالیت خود نیز موفق‌تر خواهند بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها