امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138597
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۶
تعداد بازدید: 44
عظیم بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص ایجاد زیرساخت‌های اجتماعی در منطقه 6 گفت: تا حدودی ...

عظیم بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص ایجاد زیرساخت‌های اجتماعی در منطقه 6 گفت: تا حدودی زیرساخت& zwnj;های این منطقه را فراهم کرده‌ایم.
شهردار منطقه 6 با بیان اینکه کارکرد این منطقه فرامنطقه‌ای است گفت: تلاش برای ایجاد زیرساخت‌ها افزایش پیدا کرده است.
بابایی از احداث چندین سرای محله در این منطقه خبر داد و گفت: ساخت زمین چمن، انجام پیاده راه‌سازی از دیگر پروژه‌هایی است که در این منطقه انجام می‌شود.
وی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص بازسازی میدان انقلاب گفت: اقدامات صورت گرفته در میدان انقلاب کار مشترکی بین منطقه 6 و سازمان زیباسازی است.
شهردار منطقه 6  اضافه کرد: بحث مطالعات که این پروژه به اتمام رسیده و کار ساخت آغاز شده است.
وی همچنین اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم المان این میدان را که از حساسیت بسیار خاصی برخوردار است تا 22 بهمن ماه سال جاری همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی آماده بهره‌برداری کنیم.
بابایی همچنین در خصوص حذف زواید در میدان انقلاب گفت: یک پله عابر پیاده داشت که مورد استفاده قرار نمی‌گرفت آن را حذف کرده‌ایم و همچنین سایر زواید را در این میدان به زودی حذف خواهیم کرد تا بتوانیم یک میدان خوب به دور از زواید به شهروندان تحویل دهیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها